Sportas | 2017-12-18 11:01 | Autorius:
Versija spausdinimui

„Ereliai“ iškovojo pergalę ir patyrė pralaimėjimą(0)

Pergalė ir pralaimėjimas – toks buvo naujojo vyriausiojo trenerio Arvydo Striaupio debiutas prie reprezentacinės Mažeikių „Erelių“ ekipos vairo.

Naujojo trenerio vadovaujama komanda penktadienį žaidė Joniškyje, mažeikiškių varžovai buvo vietos „Delikateso“ komandos krepšininkai.
Mažeikiškiai per visas šias nerezultatyvias rungtynes išlaikė iniciatyvą savo rankose ir šventė pergalę rezultatu 55:45. 11 taškų mūsų ekipai pelnė Ignas Razutis, 10 – Antanas Bertašius.
Šeštadienį mūsų mieste „Ereliai“ susitiko su Jonavos krepšininkais. Po pirmo kėlinio varžovų persvara siekė tik penkis taškus, po antro svečiai pirmavo dviem taškais.
Trečiame kėlinyje mūsų ekipa pelnė vos penkis taškus, varžovų metimai buvo gerokai taiklesni, tad kėlinys baigėsi jau 20 taškų skirtumu.
Ketvirtame kėlinyje mūsų krepšininkams pavyko sumažinti jonaviškių pranašumą, tačiau pralaimėjimo išvengti nepavyko – nusileista rezultatu 60:69.
Mūsų komandoje rezultatyviausiai žaidė Tomas Rimša, pelnęs 13 taškų.