Sportas | 2018-03-21 11:18 | Autorius:
Versija spausdinimui

„Ereliai“ – NKL ketvirtfinalyje(1)

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

„Erelių“ krepšininkai peržengė Nacionalinės krepšinio lygos aštuntfinalio barjerą – ketvirtose mačo su Vilniaus „Perlu“ rungtynėse, kurios antradienį vyko Mažeikiuose, mūsų komanda triumfavo ir nugalėjo serijoje iki trijų pergalių rezultatu 3:1.

Pirmąjį kėlinį aikštės šeimininkai pradėjo itin susikaupę ir jį laimėjo rezultatu 31:16, antrame taip pat išlaikė iniciatyvą ir kėlinį baigė dvylikos taškų persvara.
Antroje rungtynių pusėje vilniečiams pavyko priartėti prie mūsų ekipos – komandas skyrė tik trys taškai, tačiau sėkmingai trečio kėlinio pabaigoje sužaidę mažeikiškiai vėl pirmavo 12 taškų. Ketvirtame kėlinyje varžovai dar bandė pavyti „Erelių“ krepšininkus – skirtumą buvo sumažinę iki septynių taškų, tačiau salės šeimininkai nepasidavė ir iškovojo pergalę – 94:80.
Paskutinėse aštuntfinalio rungtynėse mūsų ekipai 20 taškų pelnė Nerijus Barauskas, 18 – Torrance Rowe, 15 – Tomo Zdanavičiaus sąskaitoje.
Vienuoliktą vietą reguliariajame čempionate užėmusiems „Ereliams“ ši pergalė atvėrė kelią į ketvirtfinalį.
Šeštadienį Klaipėdoje jie žais pirmas serijos rungtynes su trečią vietą užėmusiu vietos „Neptūnu-Akvaservis“. Bus žaidžiama iki vienos komandos iškovotų trijų pergalių.