„Ereliai“ nugalėjo grupės lyderius

Šeštadienį Nacionalinėje krepšinio lygoje „Ereliai“ namuose įveikė antrosios grupės, kur žaidžiama dėl 9–15 vietų, lyderius – Gargždų krepšininkus.
Gargždiškiai tik pirmame kėlinyje išsiveržė į priekį – jį laimėjo rezultatu 28:23. Vėliau iniciatyvą perėmė mažeikiškiai – po antro kėlinio jie buvo priekyje 52:43, po trečio – 69:63. Viskas sprendėsi ketvirtame kėlinyje – mūsų ekipa spurtavo atkarpą 8:0, varžovams neleido priartėti ir šventė pergalę rezultatu 95:82.
„Erelių“ ekipą į pergalę vedė Mantvydas Staniulis, pelnęs 20 taškų, po 15 taškų įmetė komandos legionieriai Mogga Lado ir Jamelas Tayloras.
Iškovoję 15-tą pergalę „Ereliai“ užima dešimtą vietą, tačiau dar nėra garantuoti, kad pateks tarp 12 stipriausiųjų komandų, kurios rungsis atkrintamosiose varžybose, – Molėtų „Ežerūnas“ (13-ta vieta) turi tik dviem pergalėmis mažiau.
Su šia komanda mūsų krepšininkai susitiks šią savaitę: ketvirtadienį žais Mažeikiuose, šeštadienį – Molėtuose.