„Ereliai“ nusileido „Telšiams“

Naujajame Nacionalinės krepšinio lygos čempionate startavusiems Mažeikių „Ereliams“ teko pripažinti praėjusio čempionato bronzos medalininkės – „Telšių“ komandos pranašumą.

Aikštės šeimininkai į priekį išsiveržė jau pirmajame kėlinyje (skirtumas – 13 taškų) ir lyderiais buvo visas rungtynes: po antrojo kėlinio „Telšiai“ pirmavo 48:27, po trečiojo – 73:45. Rungtynių rezultatas – 94:59.
Telšiškiai šiose rungtynėse pataikė 17 tritaškių metimų, mažeikiškiai – 6 iš 19. Mūsų ekipai 11 taškų pelnė Augustinas Venckus, po 10 – Kirilas Čumakovas ir Mantvydas Staniulis, 8 – Tomas Balčiūnas.
Antrąsias rungtynes „Ereliai“ žais šeštadienį namuose. „Ventos“ progimnazijos sporto salėje Mažeikių krepšininkai susitiks su „Šilutės“ ekipa. Pirmosiose rungtynėse namuose šilutiškiai įveikė „Tauragės“ ekipą.

3 Atsakymai į “„Ereliai“ nusileido „Telšiams“”

1. Žmogus parašė:

Gėda.

2. Vente parašė:

Rudi lauk. Geda geda geda.

3. Reikia parašė:

Skubiai pakeisti klubo pavadinimą iš “Erelių” į “Apipėšioti žvirbliai”. Gauti dvi varžybas po daugiau 40 taškų, iš kurių vienas namuose, yra graudu ir gėdinga. BILIETŲ prekybą taip pat reikia nutraukti, nes su tokiu žaidimu greitai pats klubas turės sirgaliams, kad kas nors ateitų į jų varžybas pažiūrėti.