„Erelių“ komandoje – permainos

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Šią savaitę permainos krečia Nacionalinėje krepšinio lygoje rungtyniaujančius Mažeikių „Erelius“ – nutraukta sutartis su vyriausiuoju teneriu, ekipą paliko čia rungtyniavęs amerikietis įžaidėjas.

Abipusiu susitarimu buvo nutraukta klubo sutartis su ekipos vyriausiuoju treneriu – 43-ejų metų Arvydu Straupiu, kuris komandą pradėjo treniruoti praėjusio sezono viduryje.
Savaitgalį vyksiančiose dvejose rungtynėse vyriausiojo trenerio poste laikinai bus 46-erių metų treneris Augenijus Vaškys. Jis nuo 2012 metų dirbo NKL žaidžiančios „Telšių“ ekipos vyriausiuoju treneriu, 2010–2011 metų sezoną rungtyniavo Mažeikių ekipoje kaip žaidėjas.
„Erelius“ taip pat paliko 26-erių metų Torrancas Rowas, žaidęs antrą sezoną, nes jo sutartyje buvo numatyta galimybė persikelti rungtyniauti į aukštesnę lygą. 183 centimetrų ūgio gynėjas šia išlyga ir pasinaudojo.
Nuo sezono pradžios Mažeikių ekipa jau atsisveikino su penkiais žaidėjais. Kaip informavo klubo vadovai, naujienos komandos sirgalių laukia po šio savaitgalio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Sponsored Video