Mažeikiai, Sportas | 2017-10-23 09:42 | Autorius:
Versija spausdinimui

„Erelių“ trenerį nuvylė lyderiai(2)

Iš Igno Razučio (balta apranga) treneris tikisi tokių prasiveržimų ir didesnio rezultatyvumo. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Du skaudžius pralaimėjimus savaitgalį Nacionalinėje krepšinio lygoje patyrė Mažeikių „Ereliai“ – juos išvykoje sutriuškino Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“, o namuose – Šakių „Vytis“.
Rungtynės uostamiestyje nieko blogo nežadėjo – pirmąjį kėlinį mažeikiškiai pralaimėjo tik dviem taškais, antrajame jie buvo išsiveržę į priekį penkiais taškais, tačiau kėlinio pabaigoje klaipėdiečiai spurtavo ir laimėjo pirmąją rungtynių pusę rezultatu 38:30.
Po pertraukos aikštės šeimininkai savo persvarą padidino iki dviženklės ir ją išlaikė, o ketvirtajame kėlinyje, kurį jie laimėjo net 21:9, visiškai sužlugdė visas mažeikiškių pastangas ir laimėjo rungtynes rezultatu 77:53.
Dviženklį taškų skaičių mūsų ekipai pelnė tik Darius Marcinkevičius ir Tomas Zdanavičius, atitinkamai pataikę 13 ir 12 taškų.

Visas rašinys –  „Santarvės“ laikraštyje.