Sportas | 2019-10-28 10:30 | Autorius:
Versija spausdinimui

„Erelius“ ir toliau persekioja nesėkmės(5)

Du pralaimėjimai praėjusią savaitę Nacionalinėje krepšinio lygoje Mažeikių „Erelių“ krepšininkus nubloškė į 13-ą turnyrinės lentelės vietą.

Ketvirtoji nesėkmė patirta Joniškyje, kur mažeikiškiai susikovė su vietos „Delikatesu“. Nors nerezultatyviame pirmajame kėlinyje mažeikiškiai varžovams nusileido rezultatu 7:16, antrajame jie ne tik pasivijo varžovus, bet ir persvėrė rezultatą – buvo priekyje 33:32.
Antroji rungtynių pusė galutinai „nuskandino“ „Erelius“ – klaidos (per rungtynes jų padaryta net 18), netaiklūs metimai lėmė, kad trečiajame kėlinyje varžovų persvara išaugo iki 14 taškų, o rungtynės pralaimėtos rezultatu 60:83. Dviženklį taškų skaičių mūsų ekipai šiose rungtynėse pelnė vienintelis Justas Nausėdas, kuris įmetė 11 taškų.
Šeštadienį namuose „Ereliai“ susitiko su antroje vietoje žengiančiu Klaipėdos „Neptūnu-Akvaservis“ ir vyko gana atkakli kova – po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus, po antrojo – septyniais taškais pirmavo svečiai, trečiajame kėlinyje jie buvo priekyje penkiais taškais. Ketvirtajame kėlinyje varžovai neleido „Ereliams“ priartėti ir šventė pergalę rezultatu 75:63. Dviženklį taškų skaičių mūsų ekipai pelnė vienintelis Augustinas Venckus, kurio sąskaitoje – 21 taškas.
Artimiausias rungtynes mūsų ekipa žais ketvirtadienį namuose su laipteliu žemiau turnyrinėje lentelėje esančiu Molėtų „Ežerūnu“, o šeštadienį jų laukia dvikova išvykoje su Gargždų „Gargždais“, kurie užima aštuntą vietą.