- Mažeikiai, naujienos, žinios – Santarvės laikraštis, santarve.lt - http://www.santarve.lt -

Festivalio nugalėtojų taurės liko namuose

Devynmečiai futbolininkai turnyro nugalėtojų taure džiaugėsi kartu su treneriu ir tėveliais. Nuotrauka iš komandos archyvo

Daugiau kaip dvidešimt vaikų futbolo komandų Mažeikiuose sukvietęs turnyras svečiams buvo nedėkingas – pirmąsias vietas tiek devynmečių, tiek dvylikamečių grupėje iškovojo aikštės šeimininkai.

Tradiciškai vasaros sezonas miesto centriniame stadione pradedamas vaikų futbolo festivaliu „Mes norim žaisti fūlę“, kuris trunka dvi dienas.
Pirmąją dieną varžėsi keturiolika devynmečių komandų, kurios pagal tai, kiek vaikai yra pažengę futbole, buvo suskirstytos į A ir B lygius. Komandos, kurios atvyko ne tik iš visos Lietuvos, bet ir iš kaimyninės Vainodės bei Saldaus, žaidė rungtynes, kurias sudarė vienas 25 minučių trukmės kėlinukas.
Aikštės šeimininkai buvo „nesvetingi“ – A lygio turnyro finale trenerio Nerijaus Gudaičio auklėtiniai rezultatu 5:0 sutriuškino Panevėžio FA komandą, savo amžinus varžovus, ir tapo turnyro nugalėtojais. Nugalėtojų ekipos naudingiausiu žaidėju pripažintas Tumas Kolganovas, geriausiu turnyro puolėju – Matas Jankauskas.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.