Futbolininkai pelnė dvi pergales

Per du paskutiniuosius Lietuvos antros lygos Šiaurės zonos futbolo čempionato turus turnyrinę padėtį pagerino Mažeikių „Mažeikių“ futbolininkai: žaisdami svečiuose, jie iškovojo dvi pergales.NEREZULTATYVUS ŠEIMININKŲ ŠTURMAS
Penktojo turo rungtynes mažeikiškiai žaidė išvykoje Biržuose su vietos „Rinkuškių“ ekipa. Pasak trenerio Nerijaus Gudaičio, diena žaisti futbolą buvo netikusi: svilino didžiulis karštis, sportininkams prakaitas liejosi upeliais.
Vėl sublizgėjo komandos lyderis Antanas Bulošas: jau penkioliktą minutę jis iš arti pelnė pirmąjį įvartį. Savo persvara mūsų komanda džiaugėsi neilgai: tolimu, gražiu smūgiu po šešių minučių buvęs Mažeikių „Naftos“ salės futbolo komandos lyderis, atstovaujantis Biržų ekipai, Aurelijus Vekerotas išlygino rezultatą.
„Antrajame kėlinyje vėl mus gelbėjo Antanas: 77 ir 78 minutėmis jis vieną po kito pelnė du įvarčius ir išvedė mūsų komandą į priekį. Kai iki rungtynių pabaigos likus šešioms minutėms aikštės šeimininkai sušvelnino rezultatą iki 2:3, prasidėjo mūsų vartų apgultis, tačiau galima pagirti vyrus: vartininko Ginto Baltino geras žaidimas, pasiaukojama gynyba lėmė antrąją pergalę šiame čempionate“, – sakė treneris.

JAUNIMAS NETVARDO EMOCIJŲ
Dar sėkmingiau mažeikiškiai žaidė Naujojoje Akmenėje, kur 3:0 sutriuškino vietos „Akmenės-SC“ futbolininkus. Pirmajame kėlinyje įvartį pelnė saugas Laimonas Vaitekaitis, antrajame po kartą pasižymėjo Antanas Bulošas ir Nerijus Dargevičius.
„Nors rezultatas solidus, tačiau nepasakyčiau, kad Akmenės komanda yra viena iš silpniausiųjų zonoje, paprasčiausiai vėl gerai rungtyniavo mūsų vyrai. Prie gero, techniško žaidimo daug prisidėjo ir vietos aikštės kokybė: lygi veja leido idealiai atlikti ne vieną derinį, sukurti daug progų. Tik kelia nerimą komandos jaunimo elgesys aikštėje: jie nevaldo emocijų, beveik per kiekvienas rungtynes gauna po geltoną kortelę. Jei už žaidybinę situaciją, tai būtų normalu, tačiau dažniausiai ji skiriama už ginčus su teisėju. Reikėtų daugiau žaisti, o ne komentuoti teisėjavimą“, – susirūpinęs N. Gudaitis.

LAUKIA RUNGTYNĖS SU LYDERIAIS
Po šešių turų, surinkę devynis taškus, mažeikiškiai šoktelėjo net į penktąją vietą, nuo trečiosios juos skiria tik taškas. „Visas tris pergales šventėme svečiuose, todėl galiu drąsiai teigti, kad mūsų komandai nėra skirtumo, kur žaisti: vyrai eina į aikštę kovoti tik dėl pergalės. O iš trijų pralaimėjimų, kuriuos patyrėme rezultatais 1:2, bent jau du turėjo baigtis lygiosiomis“, – teigė treneris.
Artimiausias rungtynes „Mažeikiai“ vėl žais išvykoje su zonos lydere Panevėžio „Ekrano-2“ komanda. Pasak N. Gudaičio, šios rungtynės ir parodys, ko verta mūsų ekipa ir kaip mes atrodome lyginant su zonos lyderiais. „Tai stipri komanda, dar pernai rungtyniavusi šalies pirmoje lygoje ir šiemet demonstruojanti galingą futbolą. Gal šios rungtynės ir parodys tikrąjį mūsų futbolininkų lygį“, – sakė treneris.
Birželio 17 dieną mažeikiškių laukia dvikova išvykoje su Šiaulių „Šaulių“ futbolininkais, o pirmąjį ratą jie baigs birželio 22 dieną rungtynėmis Mažeikiuose su Kelmės „Kražantės“ komanda. Antrajame rate mūsų futbolininkai net šešerias rungtynes žais savo stadione.
Nuotr. iš redakcijos archyvo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*