Futbolininkams pergalė išslydo iš rankų

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Praėjusią savaitę Mažeikių reprezentacinei futbolo komandai dvejos rungtynės susiklostė skirtingai – sužaista lygiosiomis su ketvirtoje vietoje esančiais šiauliečiais išvykoje, o štai namuose pralaimėta Pakruojo ekipai.

Praėjusios savaitės viduryje Mažeikių „Atmosferos“ ekipa aštuntąsias Lietuvos futbolo federacijos pirmos lygos rungtynes žaidė Šiauliuose, kur susikovė su vietos „FA Šiauliais“. Ketvirtą vietą pirmenybėse užimantys aikštės šeimininkai jau 12-ąją rungtynių minutę po taiklaus smūgio išsiveržė į priekį.
Mažeikiškiai nenuleido rankų – antrojo kėlinio pradžioje Gedas Klemenis išlygino rezultatą, o dar po dvidešimties minučių Gvidas Gineitis mažeikiškius išvedė į priekį. Kai jau atrodė, kad iš Šiaulių „Atmosfera“ grįš su pirmąja pergale, teko nusivilti – per teisėjo pridėtą laiką šiauliečiai pelnė įvartį ir rungtynės pasibaigė taikiai – rezultatu 2:2.
Devintojo turo rungtynes mūsų komanda sekmadienį žaidė namuose su „Pakruoju“. Čia teko nuvilti savo sirgalius ir patirti pralaimėjimą rezultatu 0:2. Pirmasis įvartis į mūsų vartus krito paskutinėmis pirmojo kėlinio minutėmis, antrasis buvo pelnytas rungtynių pabaigoje.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

3 Atsakymai į “Futbolininkams pergalė išslydo iš rankų”

1. Mačiau parašė:

Sekmadienį tas varžybas. Sunku pavadinti ar net įvardinti, kad Mažeikių m. komanda žaidė futbolą. Jo paprasčiausiai nebuvo. Visas jų žaidimas – tik kamuolio spyriai kuo toliau nuo savų vartų ir tikėjimas, kad per “fuksą” pavyks priekyje (atakoje) kažką sukurti. Realiai tokios sudėties komanda ir esamų žaidėjų lygis gana sunkiai patemptų ir II lygoje, būtų kokie vidutiniokai , kažin, ar kabintųsi į prizines vietas. Pakruojo komanda stebuklų irgi nerodė, bet matėsi jų žaidimo braižas, išėjimai į atakas ir t.t. Mūsų komanda faktiškai tik atsimušinėjo, jokio žaidimo, tik balaganas aikštėje. Jau ir tribūnose sirgaliai murmėjo, kad su tokiu žaidimu I lygoje nėra ką veikti, gėda. Vyr. treneriui Razuliui siūlyčiau geriau vadovauti komandai nuo suolelio, o ne tipo “rungtyniauti” aikštėje. Tik vaikštinėja gynyboje ir pirmas įvartis nuo Pakruojo buvo gautas per jį.

2. Robertas parašė:

Krepšinio komandos vadovas,kad ir nenoriai,bet bendrauja su sirgaliais. Futbolas Mažeikiuose paslaptingas….Komandos vadovo nematyti,bendravimo su visuomene jokio. Kokiu principu buvo formuojama komanda,tikslai? Sirgaliai ne akli ir mato,kad vežimas pastatytas prieš arklį…Paimkim Telšius. Vadovas visada su komanda ir rezultatai visai kitokie. Susidaro įspūdis,kad Mažeikių vadovybei futbolas ne malonumas,o kančia…

3. apas parašė:

Kadangi futbolas žaidžiamas kojomis, tai pergalė išslydo ne iš rankų, o iš kojų.