Futbolininkų pirmenybės baigtos pergale

Paskutinėse sezono rungtynėse iškovota pergalė lėmė, kad mūsų miesto „Atmosferos“ futbolo ekipa palipo vienu laipteliu aukštyn ir pirmenybes baigė 14-oje vietoje.

Paskutines šio sezono Lietuvos futbolo federacijos pirmos lygos rungtynes mažeikiškiai žaidė Trakuose, kur susitiko su vietos „FK Riteriai B“ futbolininkais.
Rungtynės prasidėjo abipusėmis atakomis, o pirmieji pasižymėjo aikštės šeimininkai, kurie 25-ąją minutę pelnė įvartį. Ilgai tuo džiaugtis jie negalėjo: jau po kelių minučių Martynas Vėlyvis pasižymėjo mažeikiškių gretose ir išlygino santykį.
Pirmasis kėlinys baigėsi lygiosiomis, o rungtynių likimas sprendėsi 20-ąją antrojo kėlinio minutę, kai Rokas Gecevičius išvedė mažeikiškius į priekį ir „Atmosfera“ iškovojo trečiąją pergalę čempionate rezultatu 2:1.