Futbolo ekipos liko be taškų

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Namų sienos nepadėjo Mažeikių futbolo klubams – savaitgalį tiek moterų, tiek vyrų ekipos patyrė pralaimėjimą.

Lietuvos moterų pirmos lygos Šiaurės diviziono varžybas pradėjo Mažeikių „Triumfo“ merginos, treniruojamos Ramūno Daubario. Jos penktadienį susitiko su itin pajėgia varžove – praėjusių metų pirmos lygos čempione Jonavos ekipa. Čempionės buvo visa galva pranašesnės už mažeikiškes ir nugalėjo rezultatu 10:0.
Šeštadienį gausus sirgalių būrys stebėjo Mažeikių dirbtinės dangos aikštėje vykusias šalies pirmos lygos eilinio turo rungtynes tarp „Atmosferos“ ir svečių iš Kauno – „Hegelmann Litauen“ ekipų. Sirgaliams vėl teko praryti pralaimėjimo piliulę – mažeikiškiai po atkaklios dvikovos nusileido rezultatu 1:2.
Plačiau skaitykite laikraštyje.

3 Atsakymai į “Futbolo ekipos liko be taškų”

  1. Deja parašė:

    Lietuvoje visas futbolas atrodo megejiskas.Paziuri ta auksciausios lygos cempionata ir matai kiemo lygio komandas,apgailetinas lygis. Gali cia semtis,pilstyt,bet kas is to?

  2. Tikrai parašė:

    Teisingai pasakėte semtis ir semtis. Jie ir semiasi ir kas svarbiau jau iš pirmos lygos dubens. Mus šiuolaikinis gyvenimas pripratino prie greitų rezultatų siekimo. Bet kaip žinome greitai augantys medžiai nėrą tokie tvirti ir naudingi. Neskubėkite o tikėkite.

  3. Nu tikrai parašė:

    Tų pralaimėjimų piliulių sirgaliai ris dar daug, kol nebus imtasi vyrų komandos sudėties stiprinimo. Jaunimas tikrai nėra ir nebus pajėgus pakovoti I lygoje, ten visai kiti greičiai ir žymiai stipresnio meistriškumo komandos, lyginant su II (megėjų) lyga. I lygoje neužtenka vien pasivaikščiojimo aikštelėje (pvz. FK Atmosfera vyr. treneris rungtynėse su Hegelmann Litauen), reikia greitų sprendimų, patirties ir galų gale meistriškumo, kurio FK Atmosfera jaunimas dar turi semtis ir semtis. O rungtyniauti I lygoje tik tam, kad joje tik dalyvauti yra visiškas absurdas ir tų pačių jaunuolių žlugdymas, kas vyks po eilinių pralaimėjimų. Beje, Hegelann Litauen antrame kėlinyje dar turėjo 3-4 geras progas įvarčiams, padėjo tai vartų virpstas, tai šalia jo prariedėję kamuoliai. Todėl, dar pasisekė, kad pralaimėjimas pagal rezultatą buvo tik minimalus, tačiau pagal žaidimą svečiai buvo visa galva aukštesni už mūsų futbolistus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*