Futbolo pirmenybių lyderiai sunkiai įveikė mažeikiškius

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Priešpaskutinėse Lietuvos futbolo federacijos pirmos lygos pirmenybių rungtynėse namuose „Atmosferos“ futbolininkai garbingai pasipriešino vienam iš pirmenybių lyderių Kėdainių „Nevėžiui“ – pralaimėta rezultatu 1:2.

Rungtynės prasidėjo svečių atakomis, po to žaidimas kiek nurimo ir pirmasis kėlinys pasibaigė nulinėmis lygiosiomis. Antrojo kėlinio ketvirtąją minutę kėdainiečiai išsiveržė į priekį, šis rezultatas išsilaikė beveik iki rungtynių pabaigos. Tik likus kiek daugiau kaip dešimčiai minučių iki antrojo kėlinio pabaigos, svečiai įmušė antrąjį įvartį, tačiau gana greitai Martynas Vėlyvis pelnė jau ketvirtąjį įvartį šio sezono čempionate ir sumažino „Atmosferos“ atsilikimą iki minimumo. Per likusias devynias minutes rezultatas nepasikeitė ir antrą vietą pirmenybėse užimantis „Nevėžis“ iš Mažeikių išsivežė tris taškus.
Šią savaitę ir toliau penkioliktoje turnyrinės lentelės vietoje likusios „Atmosferos“ laukia dvi rungtynės su pirmaujančiomis lygos ekipomis: trečiadienį mūsų futbolininkai Gargžduose žais su ketvirtoje vietoje esančia vietos „Banga“, o sekmadienį jų laukia rungtynės namuose su „Vilniaus Vyčiu“, kuris užima penktą vietą.