Į aukštesnę turnyro lentelės vietą pakilti nepavyko

Jauniesiems „Atmosferos“ futbolininkams (raudona apranga) buvo sunku atlaikyti kelmiškių puolėjų atakas. Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Du skaudžius pralaimėjimus Lietuvos antros lygos Vakarų zonos pirmenybėse patyrė Mažeikių „Atmosferos“ futbolininkai.
Sportininkai iš Mažeikių išvykoje rezultatu 2:5 (pirmasis kėlinys 1:1) nusileido Biržų „Širvėnai“ (įvarčius mūsiškių gretose pelnė Mantas Kuropatkinas ir Renaldas Gergždys), o savaitgalį namuose rezultatu 0:4 (pirmasis kėlinys 0:2) pralaimėjo Kelmės „Kražantei“.
Po šių rungtynių mažeikiškiai su turimais trimis taškais ir toliau lieka paskutiniai – devinti.
Iki sezono pabaigos „Atmosferai“ liko sužaisti ketverias rungtynes, artimiausias susitikimas – rugsėjo devynioliktąją Mažeikių centriniame stadione, kur komanda rungtyniaus su zonos lydere –  Šaulių „Juventa 99“.