I. Daukontas apgynė geriausio rajono stalo tenisininko vardą

Nuotr. iš asmeninio archyvo

Rajono stalo teniso pirmenybėse sensacijų neužfiksuota – rajono čempionu tapo 17-metis Irmantas Daukontas, geriausiu jis buvo pripažintas ir pernai.

Rajono stalo teniso pirmenybės šiemet subūrė 18 stipriausių žaidėjų, kurie buvo suskirstyti į keturis pogrupius. Po kovų pogrupiuose ir atkrintamosiose varžybose paaiškėjo, kad finalinėje dvikovoje susitiks tenisininkai, finale kovoję ir praėjusiais metais.
Šeštadienį „Ventos“ progimnazijos sporto salėje susitiko 17-metis I. Daukontas ir amžiumi bei patirtimi vyresnis Faustas Rozga. Kaip ir pernai, Irmantas varžovą įveikė rezultatu 3:1 ir antrus metus iš eilės tapo rajono čempionu.
Kovoje dėl bronzos Lukas Frejeris tokiu pat rezultatu nugalėjo Gvidą Rozgą.
Moterų varžybose šiemet rungėsi trys sportininkės (dėl įvairių priežasčių nemažai stalo tenisininkių pirmenybėse nedalyvavo). Rajono čempione tapo Amelija Nicytė. Antra liko Simona Rimkevičiūtė, trečia – Emilija Domeikaitė.
Du rajono čempiono titulus iškovojo L. Frejeris – jis su I. Daukontu triumfavo dvejetų varžybose, finale įveikę brolių Rozgų dvejetą, treti liko Jonas Norkus ir Žydrūnas Kižys. Nenugalimas buvo ir mišrus L. Frejerio bei S. Rimkevičiūtės duetas.
Rajono vicečempionais tapo I. Daukontas, žaidęs poroje su A. Nicyte, treti liko G. Rozga ir E. Domeikaitė.