Į stipriausiųjų aštuntuką „Erelių“ krepšininkai nepateko

Mažeikių „Erelių“ krepšinio komandai nepavyko patekti į stipriausiųjų Nacionalinės krepšinio lygos aštuntuką – po pirmojo etapo tarp 15 ekipų jie liko dvylikti.

Ketvirtadienį „Ereliai“ svečiavosi Jonavoje. Po pirmo kėlinio prieš „Jonavos“ krepšininkus mažeikiškiai buvo įgiję 8 taškų persvarą, tačiau toliau skirtumas vis mažėjo: po antro kėlinio mažeikiškiai pirmavo trimis taškais, po trečio – vienu.
Rungtynių pabaigoje aikštės šeimininkai įgijo trijų taškų persvarą, mūsų krepšininkai bandė gelbėtis baudomis, tačiau jonaviškiai jas mėtė taikliai ir šventė pergalę rezultatu 93:91.
Mūsų ekipoje įspūdingai žaidė Mogga Lado, per varžybas pelnęs 30 taškų.
Paskutinėse pirmojo etapo rungtynėse su Kauno „Žalgiriu-2“ mažeikiškiai jau pirmame kėlinyje nutolo nuo varžovų – 34:19, kauniečiai nesėkmingai juos vijosi, ketvirtame kėlinyje jiems pavyko šiek tiek priartėti, tačiau mūsų krepšininkai persvarą išlaikė ir nugalėjo rezultatu 89:83.
Tarp mažeikiškių rezultatyviausiai žaidė Rokas Stankevičius, pelnęs 23 taškus, 17 taškų pridėjo Mantvydas Staniulis.
Visas straipsnis – antradienio laikraštyje.

One Reply to “Į stipriausiųjų aštuntuką „Erelių“ krepšininkai nepateko”

1. Sunys loja parašė:

Kol Petrulevicius vadovo darba atlikines is Norvegijos zuvies fabriko, o Rudys gers pries varzybas ir po ju, tol sitam BARDAKE bus BARDAKAS. Rezultatas sneka uz save.