Į turnyrą kviečia šaškininkai

Paskutinėmis praėjusiųjų metų dienomis Mažeikiuose vyko šventiniai šaškių „Žaibo“ turnyrai, kuriuose dalyvavo po dešimt šaškių mėgėjų. NUGALĖJO ABIEJUOSE TURNYRUOSE
Kalėdiniame turnyre užtikrintai nugalėjo Algimantas Barauskis, pelnęs septyniolika taškų iš aštuoniolikos galimų. Antras buvo Petras Rakštys (12 taškų), vienu tašku aplenkęs trečioje vietoje likusį brolį Vytautą.
Naujamečiame turnyre kovos vyko gerokai atkakliau. Kai priešpaskutiniame ture P. Rakštys įveikė A. Barauskį, norint tapti turnyro nugalėtoju jam tereikėjo įveikti šaškių turnyruose jėgas išbandantį rajono šachmatų lyderį Raimondą Paškevičių, o kai paskutiniame rate A. Barauskis sužaidė lygiosiomis, Petrui bereikėjo tik lygiųjų.
Tačiau sportas ir traukia savo netikėtumais: šachmatų lyderis iškovojo pergalę ir savaip suskirstė vietas turnyre. Po šios pergalės paaiškėjo, kad antrąjį turnyrą iš eilės laimi Algimantas Barauskis. P. Rakštys (13 taškų) užėmė antrąją, R. Paškevičius (12 taškų) – trečiąją vietas.

PLANUOSE – ŠVENTINIAI TURNYRAI
Pasak klubo vadovo Algimanto Barauskio, sportininkai ypač dėkingi AB „Mažeikių nafta“ profsąjungos komitetui, jos pirmininkei Virginijai Vilimienei už įsteigtus prizus. Vadovas taip pat pasidžiaugė stabiliu klubo veterano Algirdo Spalvio žaidimu: sportininkas abiejuose turnyruose, nors kai kurie žaidėjai jam gali tikti į anūkus, iškovojo ketvirtąją ir penktąją vietas.
Sausio 15-ąją 11 valandą Sporto mokyklos šaškių klasėje prasideda Mažeikių šaškių klubo pirmenybės: pirmąją dieną bus traukiami burtai, surengtas atidarymo „Žaibo“ turnyras.
Anot A. Barauskio, turnyre kviečiami dalyvauti visi norintys, kuriems patinka žaisti šaškėmis. Klubas taip pat planuoja rengti proginius turnyrus, skirtus Vasario 16-ajai ir Kovo 11-ajai paminėti.