Sportas | 2019-04-23 13:18 | Autorius:
Versija spausdinimui

Intriga išliko iki pat varžybų pabaigos(7)

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Lietuvos futbolo federacijos pirmos lygos čempionate dalyvaujanti „Atmosferos“ vienuolikė su Kretingos „Minija“ išvykoje sužaidė lygiosiomis.

Dešimtą pirmo kėlinio minutę į priekį išsiveržė aikštės šeimininkai, o mūsų ekipa rezultatą išlygino iki rungtynių pabaigos likus šešioms minutėms – po baudos smūgio galva įvartį pelnė ekipos žaidžiantysis treneris Evaldas Razulis.
Mažeikiškių dvikova su praėjusio sezono antros lygos Vakarų zonos nugalėtoja baigėsi rezultatu 1:1.
„Įvarčiai krito kiek nelogiškai – pirmąjį kėlinį geriau žaidėme mes, o praleidome įvartį, antrajame daugiau progų sukūrė kretingiškiai, o rezultatą išlyginome mes. Futbolo, kaip kovos, šiose rungtynėse buvo mažiau, pirmą kartą rungtyniavome ant natūralios žaliosios vejos, tačiau džiugu, kad vaikinai atsilaikė, po praleisto įvarčio nepasimetė, manau, kad jau po truputį priprantame prie pirmos lygos ir tų taškų bus daugiau“, – „Santarvei“ sakė E. Razulis.
„Atmosferos“, kuri tarp 16 ekipų užimą 15-tą vietą, dabar laukia dvejos rungtynės su turnyrinės lentelės kaimynais – gegužės 4 d. ji rungtyniaus išvykoje su vienu laipteliu aukščiau stovinčiu „FC Kupiškiu“, o 13 d. laukia rungtynės namuose su 16-oje vietoje esančiu Vilniaus „Žalgiriu B“.

Griežtai draudžiama santarvė.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.