Iš Baltarusijos – trečiosios vietos taurė

„Impulso“ senjorų komanda yra pasiryžusi apginti Žemaitijos čempionės vardą. Nuotrauka iš klubo archyvo

Tarptautiniame veteranų mini futbolo turnyre dalyvavusi Mažeikių komanda iš Baltarusijos grįžo su prizininkų taure.

Iškovota prizinė vieta

Jau keturioliktą kartą Novopolocke vyko tarptautinis mini futbolo veteranų turnyras, skirtas pirmojo Polocko naftos perdirbimo gamyklos direktoriaus O. Ktatorovo atminimui. Jau aštuntą kartą kartu su kitomis Lietuvos, Baltarusijos ir Rusijos futbolo veteranų komandomis jame varžėsi Mažeikių atstovai.
Mažeikių „Impulso“ futbolininkai rezultatu 4:3 įveikė Vilniaus „Delintrą“, 6:3 privertė pasiduoti Kirišos miesto „Fakelo“ ekipą iš Rusijos, sužaidė lygiosiomis 2:2 su turnyro šeimininkų „Naftano“ ekipa ir tik vienoje dvikovoje 2:5 turėjo pripažinti Vitebsko „Urožajaus“ pranašumą.
Mažeikiškiai, praleidę į priekį dvi Baltarusijos ekipas, iškovojo trečiąją vietą, geriausio mūsų komandos žaidėjo prizas įteiktas Algirdui Mikai, geriausiu turnyro puolėju pripažintas Antanas Bulošas, pelnęs devynis įvarčius.
„Susirinko tikrai geros komandos – Vilniaus ekipai atstovavo buvę „žalgiriečiai“, aikštės šeimininkai laimėjo penkerius metus iš eilės, rusai – Europos policijos veteranų čempionai. Tuo maloniau mums iškovota trečioji vieta. Iš aštuonių turnyrų, kuriuose dalyvavome, prizinę vietą iškovojome antrą kartą – 2012 metais buvome antri“, – sakė komandos vadovas Algirdas Mika.

Įmonė paremti atsisakė

Nors visuose lankstinukuose mažeikiškiai buvo pristatomi kaip „Orlen Lietuva“ komanda, patys žaidėjai save laikė „Impulso“ klubo nariais.
„Visus tuos metus mus remdavo naftos perdirbimo gamykla, tačiau šį kartą įmonė atsisakė tą padaryti. Džiaugiamės, kad į mūsų prašymą reagavo ir išvyką mums padėjo organizuoti UAB „Area energy“ direktorius Artūras Laucevičius. Malonu, kad dar yra neabejingų sportui žmonių ir norime jam už tai padėkoti“, – sakė futbolininkai.
Tuo tarpu mažeikiškiai veteranai toliau tęsia kovas Žemaitijos senjorų veteranų pirmenybėse, kur tarp aštuonių komandų yra trečioje vietoje – iškovojo dvi pergales ir dvejas rungtynes sužaidė lygiosiomis.
Praėjusį sezoną „Impulsas“ tapo Žemaitijos senjorų salės futbolo čempionu, balandžio viduryje baigsis ir šis čempionatas, mažeikiškiai pasiryžę apginti nugalėtojo vardą.

4 Atsakymai į “Iš Baltarusijos – trečiosios vietos taurė”

 1. Kodel parašė:

  nuotrauka is archyvo? Matyta ji senai,tiks ir kitamet:))

 2. gerbejui:)) parašė:

  Ko pyksti? Prastai jautiesi? Jei pyksta reiskia teisybe rase:)))

 3. gerbejas parašė:

  Ne tavo reikalas snargliau…klausimas, ar is viso lakstysi, sulaukes vyru amziaus

 4. o kiek parašė:

  isgerete Baltarusijoje? Net vietiniai seniau stebedavosi (gal dabar nebera taip),vakarais geria,o kita diena losia:)))

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*