Iš klubų turnyro karatekos grįžo su medaliais

Mažeikiškių delegacija Pakruojyje susižėrė nemažai apdovanojimų. Nuotrauka iš komandos archyvo

Pakruojyje vyko tradicinis Lietuvos karatė klubų turnyras „Cunami 2017“, kuriame dėl teisės vadintis geriausiais kovojo 160 sportininkų iš trylikos Lietuvos karatė klubų.
Šiaulių, Mažeikių, Garliavos, Kauno, Vilniaus, Radviliškio, Biržų, Kelmės, Pasvalio ir Pakruojo karatekos ant trijų tatamių varžėsi dėl trisdešimties komplektų medalių.

Jaunieji mažeikiškiai tiek kata, tiek kumitė rungtyse iškovojo ne vieną apdovanojimų komplektą.
Kata rungtyje pirmąsias vietas savo amžiaus grupėje laimėjo Ema Šakytė, Ignas Gabrėnas ir Laurynas Mazilinas, sidabrą pelnė Lina Majauskaitė, Eivydas Gaižauskis, Danielius Stončius, o trečias vietas iškovojo Eglė Damulytė ir Ignas Narbutas.
Kumitė rungtyje nugalėtojais savo amžiaus grupėse tapo Kasparas Majauskas, Liutauras Stončius, Deividas Vaičius ir antruosius čempiono medalius pelnę I. Gabrėnas ir E. Šakytė. Ant antrojo prizininkų laiptelio lipo E. Damulytė, Astijus Norbutas, Gabrielius Daujotas, o trečias vietas iškovojo Benas Brazdauskas, Jokūbas Ramonis, Aleksas Birėta, Kipras Černauskas ir Laurynas Mazilinas.
„Šiame turnyre varžėsi jaunieji sportininkai – tie, kurie karatė treniruotes lanko metus ar trejus. Medalių gausa parodė, kad auga gera karta, bus kam pakeisti aukšto meistriškumo sportininkus. O pastarųjų šio mėnesio viduryje laukia rimtas išbandymas – penki mažeikiškiai ir mes, treneriai, vykstame į tarptautinį turnyrą Baltarusijoje, Gardine“, – „Santarvei“ sakė treneris Rolandas Volkovas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*