Iš Naujosios Akmenės – medalių gausa

Mažeikiškių delegacija po apdovanojimų. Nuotrauka iš klubo archyvo

Lietuvos klasikinės štangos spaudimo su savo svoriu čempionate – viename iš pirmųjų po karantino atnaujintų jėgos sporto turnyrų – puikiai pasirodė mažeikiškiai. Į namus jie grįžo su daugiau nei 20 apdovanojimų.

Varžybos sulaukė susidomėjimo

Pirmenybės sulaukė didžiulio susidomėjimo: jose dalyvauti užsiregistravo daugiau kaip 150 atletų. Mūsų rajono atstovų delegacija buvo itin gausi – į kaimyniniame mieste vykusias varžybas išvyko 29 šios sporto šakos mėgėjai.
Iš pradžių buvo planuota rungtis Naujosios Akmenės stadione, tačiau dėl lietaus grėsmės varžybos buvo perkeltos į sporto kompleksą.
„Turnyras buvo įdomus ir tuo, kad sportininkai vyrai privalėjo spausti svėrimo metu užfiksuotą savo svorį, moterys – pusę savo svorio. Kadangi buvo varžomasi be specialios aprangos, išspausti svoriai liudija tikrąją sportininkų jėgą“, – „Santarvei“ sakė komandą rinkęs „Mažeikių švyturio“ treneris Benjaminas Milis.

Netrūko nei medalių, nei taurių

Sportininkai varžėsi jaunių, jaunimo, suaugusiųjų ir veteranų grupėse, reglamentas buvo paprastas – išspausti savo svorį sveriančią štangą kuo daugiau kartų.
Šalies čempionu jaunių ir jaunimo grupėje tapo Eimantas Valeiša, dvigubą titulą – jaunimo ir suaugusiųjų grupėje – pelnė ir Armandas Paulauskas.
Nugalėtojais jaunių grupėje taip pat tapo mažeikiškiai Paulius Pocius ir Tautvydas Jakumas, jaunimo grupėje – Irmantas Bunkus ir Ramunė Vainauskytė, tarp veteranų – B. Milis ir Lina Liatukienė.
Mažeikių rajono delegacija dar iškovojo 11 antros vietos apdovanojimų bei tris bronzos medalius. Veteranų ir suaugusiųjų komandinėse varžybose mažeikiškiai tapo nugalėtojais, dar trys komandos (moterų, jaunimo ir jaunių) apdovanotos antros vietos taurėmis.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Sponsored Video