Iš Talino – su nugalėtojos taure

Dvi dienas Estijos sostinėje Taline vyko stambios sportinio karatė varžybos: atvirosios Estijos karatė pirmenybės ir dvidešimtą kartą vykęs tarptautinis turnyras „Talino buldogs 2010“. Tarp kovotojų iš aštuonių šalių juose dalyvavo ir du Mažeikių karatė klubų „Danas“ ir „Žemaitis“ auklėtiniai: Petras Ąžuolas Kalpokas ir Gabrielė Marozaitė.

Pastarajame turnyre kovų rungtyje 12–13 metų amžiaus merginų grupėje Gabrielė iškovojo nugalėtojos vardą, tuo tarpu kata rungtyje, nedideliu pranašumu nusileidusi ukrainietei, rusei bei latvei, mažeikiškė liko ketvirta.
Atvirosiose Estijos pirmenybėse aštuoniolikmečių ir vyresnių karatekų grupėje kovų rungtyje P. Ą. Kalpokas užėmė aštuntąją vietą.
Lietuvos karatė asociacijos prezidento Vidmanto Butnoriaus teigimu, šie pasiekimai – aukštas rezultatas, mat šiuose turnyruose dalyvavo stipriausi ne tik Baltijos valstybių, bet ir Rusijos, Baltarusijos, Suomijos, Švedijos, Ukrainos ir Gruzijos karatekos.
Mažeikiškiai ne tik garbingai su jais kovojo, bet ir tapo prestižinių varžybų nugalėtojais.
Nuotrauka iš klubo archyvo.: Rezultatais Estijoje P. A. Kalpokas (iš kairės), treneris A. Gerikas ir G. Marozaitė liko patenkinti.