Iš žaidynių mažeikiškiai grįžo su pergalėmis

Vilniuje vykusiose VII pasaulio lietuvių sporto žaidynėse gražiai pasirodė plaukikai ir stalo tenisininkai iš Mažeikių sporto mokyklos: sportininkai parsivežė 11 medalių. PATIKO ATIDARYMAS
Šiemet sporto žaidynėse dalyvavo 5134 sportininkai iš viso pasaulio. Tokios žaidynės vyksta kas ketverius metus.
Mažeikiškiams didelį įspūdį padarė žaidynių atidarymo ceremonija, vykusi „Siemens” arenoje.
Sportininkus pasveikino LR Prezidentas Valdas Adamkus, Seimo pirmininkas Artūras Paulauskas, kūno kultūros ir sporto departamento generalinis direktorius Vytas Nėnius, koncertavo grupė „B‘Avarija” ir kiti estrados dainininkai.

DŽIUGINA PASIEKIMAI
Mažeikiškių komandą sudarė trenerio Jurijaus Stekolnikovo vadovaujami plaukikai ir būsimo trenerio, Kūno kultūros akademijos studento Valdo Martinkaus treniruojami stalo tenisininkai.
Savivaldybės administracijos vyriausiasis specialistas sporto klausimais Petras Norvilas sakė, kad toks didelis medalių skaičius – įtempto ir atkaklaus trenerių ir sportininkų darbo rezultatas.
VII pasaulio lietuvių sporto žaidynėms buvo ruošiamasi iš anksto.
Specialistas mūsų sportininkų pasiekimus įvertino kaip vienus didžiausių Mažeikių sporto istorijoje.

IŠKOVOTOS PRIZINĖS VIETOS
Šiemet mažeikiškiai parsivežė šešis aukso medalius. Plaukimo varžybose dalyvavo 325 plaukikai. 50 metrų plaukimą laisvu stiliumi ir tokį pat atstumą plaukdama krūtine greičiausiai įveikė Sporto mokyklos auklėtinė Monika Šideikytė. Plaukdama laisvu stiliumi, 50 ir 400 metrų atstumą savo amžiaus grupėje greičiausiai įveikė Lina Beresnevičienė.
Laura Savickytė iškovojo sidabro medalį plaukdama 50 metrų nugara, o tarp vaikinų šioje rungtyje antrasis buvo Modestas Lieginas.
L. Savickytė, 50 metrų plaukdama krūtine, iškovojo trečiąją vietą, tokį pat atstumą plaukdama nugara, bronzos medalio nusipelnė Kristina Vicher.
Prie teniso stalų šiemet stojo 255 sportininkai. Nepralenkiami buvo ir aukso medalius iškovojo mažeikiškiai Martyna Sidabraitė ir Marius Bučys.
Jono STRAZDAUSKO nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*