Įvarčiai – paskutinėmis rungtynių minutėmis

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Šeštą pralaimėjimą Lietuvos futbolo federacijos antros lygos Vakarų zonoje šeštadienį patyrė Mažeikių „Atmosfera“ – mūsų miesto atstovai išvykoje rungtynių pabaigoje praleido du įvarčius ir turėjo pripažinti Šiaulių „Juventos99“ ekipos pranašumą.

Abu įvarčiai krito paskutinėmis rungtynių minutėmis.
Likus trims minutėms iki rungtynių pabaigos varžovų puolėją pargriovė mūsų vartininkas ir šiauliečiai realizavo vienuolikos metrų baudinį, o paskutinę mačo minutę grubiai suklydo mažeikiškių gynėjas.

Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

4 Atsakymai į “Įvarčiai – paskutinėmis rungtynių minutėmis”

1. lolas parašė:

Tai jei komanda iš vaikų, tai ir žaiskit vaikų lygoj. Pinigų plovykla, ne kitaip.

2. Jonas parašė:

O tai kas neleidžia Mažeikiams turėti tų patyrusių? Šiauliai,Pakruojis,Kretinga,Telšiai,Gargždai ir daug kitų mažesnių miestelių randa,tik Mažeikiuose nerandama…. Gėdą darot senas futbolo tradicijas turinčiam miestui. Slėpkitės po lapais su savo…..pasiteisinimais.

3. Jonui parašė:

O ko tamsta tikėjotės, kai komandos pagrindas yra 16 – 17 vaikinukai, besistumdantys su patyrusiais Šiaulių m. vyrais, kurių dalis praeityje yra rungtyniavę gan aukštame lygyje.