Įvartis krito paskutinę akimirką

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Apmaudi nesėkmė ištiko Mažeikių „VIP“ klubą, dalyvaujantį Lietuvos salės futbolo pirmenybėse, – paskutinėmis rungtynių akimirkomis pralaimėta pirmenybių lyderei –komandai „Gargždų pramogos SC“.
Rungtynių pradžia nieko blogo mažeikiškiams nežadėjo – po Beno Aniso ir Adomo Mikos taiklių smūgių pirmame kėlinyje „VIP“ pirmavo rezultatu 2:0. Antrame kėlinyje svečiai ne tik išlygino rezultatą, bet ir jį persvėrė.
Likus dviem minutėms iki rungtynių pabaigos, B. Anisas vėl išlygino rezultatą. Laikrodžiui skaičiuojant paskutines rungtynių sekundes, svečiai traumavo mažeikiškių vartininką, tačiau teisėjai to neužfiksavo, tad gargždiškiai paskutinę akimirką pelnė pergalingą įvartį bei laimėjo rungtynes rezultatu 4:3.