Įvartis – rezultatas, liudijantis, kad visos komandos pastangos nenuėjo veltui

Gediminui Strikiui šį sezoną jau šešis kartus taikliais smūgiais pavyko nuginkluoti varžovų vartininkus. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Gediminui Strikiui – tik 22-eji,  jis – tarp vyriausių reprezentacinės Mažeikių futbolo komandos narių, savo žaidimu lemiantis ne vieną mūsų komandos pelnytą tašką. Iš trylikos per šį čempionatą „Atmosferos“ pelnytų įvarčių šeši – G. Strikio.

Kabinasi už kiekvienos progos

Prasidėjus antrajam Lietuvos futbolo federacijos antros lygos Vakarų zonos pirmenybių ratui, Mažeikių „Atmosfera“ yra tarp turnyrinės lentelės gale esančių ekipų – septinta tarp devynių komandų.
„Pirmajame rate, mano manymu, ekipa pilnai neįsivažiavo. Puikiai žaidėme su favoritais – su gargždiškiais, esančiais pirmoje vietoje, sužaidėme lygiosiomis, ketvirtoje vietoje esančius kretingiškius įveikėme užtikrintai.
Atrodo, spaudžiame varžovus, susikuriame progas, tačiau kelios klaidos, tikslūs varžovų smūgiai ir rezultatas neigiamas“, – apie pasirodymą pirmajame rate kalbėjo rezultatyviausias komandos žaidėjas.
Savo asmeninį indėlį Gediminas apibūdino trumpai – statistika kalba pati. Ir paaiškino: „Esu pastatytas žaisti puolime, treneris iš manęs tikisi aštraus žaidimo. O kai esi priekyje, daugiau laiko praleidi varžovų aikštelės pusėje, tai per rungtynes vis tiek atsiras viena ar kelios progos pelnyti įvartį. Tuo aš dažniausiai ir pasinaudoju“.

Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

One Reply to “Įvartis – rezultatas, liudijantis, kad visos komandos pastangos nenuėjo veltui”

  1. shamarlecks parašė:

    Kazka jis cia stumia…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*