Jaunieji futbolininkai – stipriausi apskrityje

Jaunieji Mažeikių futbolininkai gana sėkmingai pasirodė Telšių apskrities vaikų futbolo penki prieš penkis pirmenybėse: pirmoji septynmečių mažeikiškių ekipa tapo apskrities čempione, antroji – bronzos medalių laimėtoja, metais vyresnių futbolininkų antroji komanda taip pat užėmė trečiąją vietą.


Varžybos du savaitgalius vyko Telšiuose. Komandos, kurios buvo suskirstytos į du pogrupius po keturias, rungtynes žaidė penkiese prieš penkis du kėlinukus po dešimt minučių.
2004 metais gimusių sportininkų varžybose pusfinalyje susitiko Algirdo Mikos treniruojama pirmoji ir antroji Sporto mokyklos ekipos. Dvikovą rezultatu 10:0 laimėjo pirmoji ekipa, o vėliau finale ji nepasigailėjo ir plungiškių, kuriuos įveikė rezultatu 4:1.
„Išskirti nenoriu nė vieno žaidėjo, visi atidavė jėgas aikštelėje, beveik visose rungtynėse lenkėme varžovus meistriškumu. Didesniu rezultatu galėjome sutriuškinti ir plungiškius, tačiau nesisekė išnaudoti susikurtų progų. Tai oficialios Lietuvos futbolo federacijos varžybos, pavasarį laukiame varžovų – tai gali būti arba Šiaulių, arba Klaipėdos apskrities tokio turnyro nugalėtojai. Jeigu pavyks peržengti ir šį barjerą (bus žaidžiamos vienerios rungtynės), pateksime į finalą. Mūsų amžiaus grupės oficialios šalies pirmenybės vyks tik po dvejų metų, tačiau, atsižvelgdamas į gana gerą šios ekipos žaidimą, leisiu jai žaisti su vyresniais žaidėjais jau kitąmet“, – apie nugalėtojus kalbėjo treneris.
Šios amžiaus grupės Sporto mokyklos antroji komanda kovoje dėl trečiosios vietos rezultatu 2:0 privertė pasiduoti Telšių pirmąją ekipą. 2003 metais gimusių sportininkų komanda, kuri atstovauja viešajai įstaigai Mažeikių sporto centrui, kovoje dėl bronzos rezultatu 8:3 palaužė Plungės trečiąją ekipą.
Vidas STANKUS
Nuotrauka iš asmeninio archyvo: Treneris A. Mika su savo auklėtiniais tapo stipriausi Telšių apskrityje ir laukia kitų varžovų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*