Jaunieji krepšininkai skinasi kelią į Europos turnyrus

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Mažeikiškius sirgalius džiugina mūsų mieste sportinį kelią pradėję ir čia išugdyti jaunieji krepšininkai. Buvę trenerio Vlado Šulco auklėtiniai Jokūbas Rubinas ir Edgaras Preibys kartu su Vilniaus „Ryto“ komanda iškovojo tiesioginį kelialapį į jaunimo Eurolygos finalą, o Renatos Martinkienės treniruotėse sportinį kelią pradėjęs Rokas Jokubaitis pakviestas į šalies vyrų krepšinio rinktinę.

Praėjusią savaitę Kaune vyko vienas iš keturių jaunimo U18 Eurolygos atrankos turnyrų, jame vyko kovos dėl vieno tiesioginio kelialapio į finalinį etapą, kuris gegužės mėnesį rengiamas Vokietijos mieste Kelne.
Atrankos turnyre varžėsi 8 ekipos. Tarp komandų iš Ispanijos, Turkijos, Italijos, Anglijos ir Prancūzijos varžėsi Kauno „Žalgirio“ ir Vilniaus „Ryto“ jaunimas. Pastarosios komandos garbę gynė 18-mečiai J. Rubinas ir E. Preibys, kurių sportinė karjera prasidėjo Mažeikiuose.
Savo pogrupyje įveikęs Stambulo „Fenerbachče“ (102:85), Londono „Banking“ (89:37) ir Badalonos „Joventutą“ (84:75), Vilniaus „Rytas“ finale dėl vienintelio kelialapio susikovė su Kauno „Žalgiriu“ ir nugalėjo rezultatu 84:63.
Pirmadienį Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės, kuri žais 2021 metų Europos krepšinio čempionato atrankos rungtynes, treneris Darius Maskoliūnas pristatė 14 žaidėjų sąrašą. Tarp jų – Kauno „Žalgirio“ įžaidėjas 19-metis R. Jokubaitis.

Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*