Jaunieji mažeikiškiai – šalies čempionai

Po pergalingų rungtynių ir apdovanojimų – čempionai kartu su savo treneriu ir tėvelių palaikymo komanda. Nuotrauka iš ekipos archyvo

Dešimtmečiai Mažeikių sporto mokyklos futbolininkai, treniruojami Nerijaus Gudaičio, tapo Lietuvos vaikų U11 grupės mažojo futbolo (penki prieš penkis) pirmenybių nugalėtojais.

Kauno sporto halėje savaitgalį vyko Lietuvos vaikų U11 grupės mažojo futbolo (penki prieš penkis) pirmenybių finalinės rungtynės.
Po varžybų pogrupiuose ir pusfinalio susitikimų, jaunieji mažeikiškiai pateko į stipriausių komandų ketvertą. Burtai lėmė, kad pirmajame susitikime jiems teko žaisti su „FK Jonava“ bendraamžiais. Mažeikiškiai nepaliko jokių vilčių varžovams – nugalėję rezultatu 6:2 jie iškovojo kelialapį į finalą. Finale mūsų ekipa žaidė su Klaipėdos FSM futbolininkais – iškovoję pergalę rezultatu 2:0 mažeikiškiai tapo šalies čempionais.
Naudingiausio žaidėjo prizu mūsų ekipoje buvo apdovanotas Matas Jankauskas.
„Pernai iškovoję sidabrą, šiais metais jau buvome nusitaikę į čempionų vardus. Tai ir padarėme. Prieš šias varžybas komandai teko dalyvauti keliuose stambiuose tarptautiniuose turnyruose, vaikai įgijo patirties, todėl aikštėje jiems jau nebestigo drąsos, vienas kitą suprato iš pusės žodžio ir užtikrintai nugalėjo. Noriu padėkoti tėveliams, kurie visokeriopai padeda vaikams siekti sportinių aukštumų ir mus aktyviai palaikė Kaune“, – kalbėjo treneris N. Gudaitis.

One Reply to “Jaunieji mažeikiškiai – šalies čempionai”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*