Jaunimo Eurolygoje – du mažeikiškiai

Edgaras Preibys (balta apranga) kartu su Kauno „Žalgirio“ ekipa iškovojo kelialapį į jaunimo Eurolygos finalą. Nuotr. iš www.adidasngt.com portalo

Mūsų rajono krepšinio istorijoje to dar nėra buvę – du Mažeikių sporto mokyklos krepšininkai rungtyniavo Eurolygos jaunimo atrankos turnyre, jie atstovavo reprezentacinėms Lietuvos ekipoms.

Pateko į reprezentacines ekipas

Septynioliktus metus iš eilės rengiamo Eurolygos jaunimo turnyro komandas septintą kartą viename iš keturių atrankos turnyrų priėmė Kauno „Žalgirio“ klubas. Aštuonios komandos iš šešių valstybių tris dienas grūmėsi dėl galimybės gauti tiesioginį kelialapį į Vitoriją, kur įvyks pagrindinis „Adidas Next Generation“ jaunimo turnyras. Jis bus žaidžiamas Eurolygos finalo ketverto metu gegužės 16–19 dienomis.
Pirmą kartą Mažeikių krepšinio istorijoje tokio rango turnyre rungtyniavo ir du mūsų mieste išauginti krepšininkai: Edgaras Preibys atstovavo Kauno „Žalgiriui“, kuris atrankos turnyro metu susikovė su Prancūzijos, Rusijos ir Ispanijos komandomis, o Vilniaus „Ryto“ klube, kurio varžovėmis buvo Danijos, Italijos ir Rusijos jaunimo ekipos, rungtyniavo Lukas Valantinas.

Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*