Jaunojo krepšininko laukia kovos su geriausiomis Europos jaunių ekipomis

Rokas Jokubaitis tvirtino, kad jaudulį visada palieka už aikštelės ribų. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Kauno „Žalgirio“ jaunių krepšinio komanda laimėjo atrankos turnyrą ir iškovojo kelialapį į finalinį Eurolygos jaunių turnyrą, kuris vyks vyrų Eurolygos finalo ketverto metu Stambule.
Dvejose rungtynėse, kur buvo sprendžiama, kam atiteks kelialapis į turnyrą, kartu su kauniečių ekipa rezultatyviausiai rungtyniavo mūsų mieste sportinę karjerą pradėjęs Rokas Jokubaitis.

Buvo rezultatyviausias

Atrankos varžybos dėl vienintelio kelialapio į Eurolygos jaunių (iki aštuoniolikos metų) turnyro finalinį etapą vyko Kaune, čia rungėsi aštuonios komandos. Kauno „Žalgirio“ jaunių komandos treneris Tomas Masiulis į savo auklėtinių gretas pakvietė ir šešiolikmetį įžaidėjo ir atakuojančio gynėjo pozicijoje žaidžiantį, mūsų mieste sportinį kelią pradėjusį, o dabar Klaipėdoje rungtyniaujantį R. Jokubaitį.
Pirmosiose dvejose rungtynėse su Las Palmas ir Rygos VEF klubais Rokas pasirodė epizodiškai, o lemiamose rungtynėse su CASK bendraamžiais, kurias „Žalgiris“ laimėjo rezultatu 83:68,  jis buvo rezultatyviausiais – pelnė 17 taškų. Panašus buvusio mažeikiškio indėlis, kovojant dėl vienintelio kelialapio, kai kauniečiai rezultatu 62:57 nugalėjo Paryžiaus CFBB krepšininkus.
Rokas šiose rungtynėse ne tik pelnė 18 taškų, bet ir paskutinę minutę pataikė tritaškį metimą ir pasiekė jau neįveikiamą žalgiriečių persvarą.

Plačiau skaitykite laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Sponsored Video