Jaunųjų krepšininkų rinktinėse – mažeikiškiai

Rokas Jokubaitis. Nuotr. iš redakcijos archyvo

Šią vasarą vyko ir vyksta trijų amžiaus grupių Europos krepšinio čempionatai. Lietuvai atstovaujančiose rinktinėse žaidžia net trys mūsų mieste sportinę karjerą pradėję krepšininkai.

Pirmieji į kovą stojo 20-mečiai krepšininkai – lietuvaičiai, Vokietijoje pralaimėję aštuntfinalio dvikovą, galutinėje įskaitoje užėmė devintą vietą.
Liepos pabaigoje Latvijoje vyko 18-mečių Europos pirmenybės, Lietuvos rinktinės sudėtyje žaidė Rokas Jokubaitis, krepšininko kelią pradėjęs Mažeikių sporto mokykloje – pas trenerę Renatą Martinkienę. Lietuviai nužygiavo iki ketvirtfinalio, kur rungtynių pabaigoje apmaudžiai pralaimėjo Rusijos rinktinei (77:79) ir nepateko tarp keturių stipriausių šios amžiaus grupės komandų.
„Sunku net prisiminti tas rungtynes – prieš čempionatą draugiškose rungtynėse rusus buvome įveikę, gal tai ir turėjo įtakos, kad iš pradžių tinkamai nesusikaupėme. O toliau viskas ėjosi ne pagal planą – neuždengėme vieno žaidėjo, kuris pelnė mums daugiau kaip trisdešimt taškų, po truputį kaustė įtampa, kai rungtynės vyko taškas į tašką. O ir paskutinė ataka, per kurią galėjome išlyginti rezultatą, nepavyko.
Galiu pasakyti, kad po šių rungtynių buvo ir liūdna, ir skaudu, net ir rungtynes atvykęs stebėti tėtis (ilgametis mūsų reprezentacinės komandos krepšininkas Aivaras Jokubaitis – aut. past.) nepylė druskos ant žaizdos“, – lemiamas rungtynes prisiminė Rokas.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*