Jėgos trikovininkai nudžiugino pasiekimais

Nuotr. iš asmeninio archyvo

Dešimt dienų Kaune vykusiame Europos klasikiniame jėgos trikovės čempionate varžėsi ir du mūsų mieste išugdyti sportininkai, kurie parodė gerus rezultatus.

Paskutinę čempionato, kuriame sportininkai varžėsi nevilkėdami specialios aprangos, dieną vyko vyrų svorio kategorijos iki 120 kilogramų varžybos, kuriose startavo ir vienas garsiausių mūsų šalies jėgos trikovininkų, mūsų mieste sportinę karjerą pradėjęs, dabar sostinėje gyvenantis Amandas Paulauskas.
Atskiruose veiksmuose jam sekėsi skirtingai: pritūpimuose su štanga jis įveikė 305 kg svorį ir užėmė aštuntą vietą, štangos spaudimo rungtyje jis išspaudė 247,5 kg štangą ir iškovojo mažąjį aukso medalį, o trečiojoje – štangos atkėlimo rungtyje su 325 kg užėmė šeštą vietą.
Lietuvis bendroje įskaitoje surinko 877,5 kg ir pelnė bronzą.