Kalėdinį turnyrą vainikavo fejerverkai

Įspūdingu fejerverku šiemet baigėsi Sporto komplekse vykęs tradicinis kalėdinis dešimtmečių futbolininkų turnyras „Mažeikiai 2004“. Pasak pagrindinio organizatoriaus, mažeikiškių futbolo trenerio Nerijaus Gudaičio, planuojama, kad kitąmet jis taps tarptautiniu. PRIZININKUS LĖMĖ ĮVARČIŲ SKIRTUMAS
Pernai tokiame turnyre pirmąją vietą iškovojo Mažeikių ekipa, tačiau tada, pasak N. Gudaičio, dėl įvairių priežasčių negalėjo atvykti keletas pajėgių ekipų. Šiemet pavyko pakviesti beveik visas pajėgiausias šalies dešimtmečių komandas (išskyrus Kauno ir Marijampolės), todėl kova vyko ypač atkakliai, o prizininkų rikiuotę lėmė tik įvarčių santykis.
Pirmąją vietą turnyre iškovojo Panevėžio jaunieji futbolininkai, pelnę visas penkias pergales. Mažeikių pirmoji komanda 2:1 įveikė Klaipėdos ir Šiaulių „Napolio“ komandas, 9:0 sutriuškino Mažeikių antrąją ekipą ir 0:2 turėjo pripažinti Panevėžio bei Jonavos futbolininkų pranašumą. Kadangi trys ekipos – Klaipėdos, Jonavos ir Mažeikių pirmoji, surinko po devynis taškus, prizininkus lėmė įmuštų ir praleistų įvarčių santykis. Blogiausias jis buvo mūsų miesto ekipos, kuriai atiteko ketvirtoji vieta. Antri liko uostamiesčio atstovai, treti – jonaviškiai. Antroji mažeikiškių ekipa, nepelniusi nė vieno taško, liko šeštoje vietoje.
Turnyro rėmėjai įsteigė daug individualių prizų. Jais apdovanoti panevėžiškis Tomas Veliulis (rezultatyviausias žaidėjas), jonaviškis Julius Aleksandravičius (geriausias gynėjas), klaipėdietis Vladas Bobrovas (geriausias puolėjas) bei mažeikiškis Gintaras Repšas (geriausias vartininkas). Emocingiausiu treneriu išrinktas šiauliškis Deividas Kančelskis, geriausiu teisėju – Jonas Pundzius.
Mažeikių pirmojoje ekipoje geriausiais žaidėjais pripažinti Nedas Kulbokas ir Šarūnas Noreika, antrojoje – Karolis Gricius ir Mantas Černiauskas.

FUTBOLAS MAŽEIKIUOSE MĖGIAMAS
Pasak nugalėtojų trenerio Dariaus Butkaus, Mažeikiuose turnyras buvo surengtas idealiai. „Pasirodo, kad jūsų mieste gyvena daug futbolo mylėtojų. Jie supranta, kad vaikams būtini tokio rango turnyrai“, – sakė panevėžiškis. Panevėžio ekipos treneris nemano, kad jo komanda aukštesnio lygio, tačiau teigė, kad tokio amžiaus sportininkų pergalėms lemiamos įtakos turi tai, ar yra ekipoje bent keli geresni žaidėjai.
„Mūsų ekipoje, regis, tokių buvo, o ir nugalėti juk kažkas turėjo. Buvo matyti, kad turnyre žaidžia bene keturios vienodo lygio komandos, tarp jų ir mažeikiškiai“, – teigė D. Butkus.
Pasak N. Gudaičio, tokio amžiaus futbolininkai dar tik pradeda savo sportinę karjerą, mažeikiškių ekipa kitąmet sausio pradžioje jau startuos šalies mažojo futbolo pirmenybėse, todėl šios kovos buvo geras jėgų patikrinimas.
„Norisi jaunųjų sportininkų vardu padėkoti visoms firmoms, parduotuvėms ir privatiems asmenims, prisidėjusiems prie šventinio futbolo turnyro, kuris dešimtmečiams vaikams paliko įspūdį ilgam“, – sakė treneris.
Jono STRAZDAUSKO nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Sponsored Video