- Mažeikiai, naujienos, žinios – Santarvės laikraštis, santarve.lt - http://www.santarve.lt -

Karatekos grįžo su medaliais

Po sėkmingų startų šalies pirmenybėse – bendra Mažeikių karatekų delegacijos nuotrauka. Nuotrauka iš komandos archyvo

Mažeikiškiai karatė kovotojai dar kartą patvirtino savo meistriškumą – šalies jaunučių, jaunių ir jaunimo pirmenybėse, kuriose rungtyniavo 14–24 metų sportininkai, jie iškovojo penkis medalius.

Į Šiaulius rungtyniauti naujai susikūrusios Lietuvos sportinio karatė federacijos šalies jaunučių, jaunių ir jaunimo WKF karatė čempionate susirinko sportininkai iš keturių skirtingų karatė federacijų – visos Lietuvos. Dėl medalių čempionate kovojo ir šeši Mažeikių karatė klubų „Danas“ bei „Žemaitis“ karatekos.
„Dano“ treneris Artūras Gerikas po šio turnyro neslėpė džiaugsmo – jo treniruojami kovotojai Mantas Lobanovas ir Gabrielė Marozaitė pratęsė savo karaliavimą Lietuvoje – abu sportininkai apgynė pernai iškovotus čempionų titulus ir pasidabino aukso medaliais 18–20 m. absoliučioje svorio kategorijoje.
Neliko be medalių ir karatė klubo „Žemaitis“ sportininkai, kuriuos turnyrui paruošė treneris Rolandas Volkovas, – Marius Balodis ir Nedas Jucys kovų rungtyse savo grupėse iškovojo sidabro medalius, po įtemptų kovų nusileidę tik finaluose, Ignas Žvikas pasipuošė bronzos medaliu, pralaimėjęs tik šiauliečiui, vėliau tapusiam Lietuvos čempionu.