Klubas pristatė naują lenktynių automobilį

Automobilis „Peugeot 308 Racing Cup“ pristatytas techninių apžiūrų centre. Nuotrauka iš klubo archyvo

Lietuvos ralio sprinto čempionai Mažeikių automobilių sporto klubas pristatė automobilį, kuriuo planuojama startuoti Palangoje vyksiančiose „Aurum 1006 km lenktynėse“.

Antradienį Mažeikių techninės apžiūros centre buvo pristatytas dar mūsų mieste nematytas automobilis „Peugeot 308 Racing Cup“. Kaip informavo Mažeikių ASK vadovas Vitalijus Plastininas, tokio modelio automobiliai gaminami nuo 2017 metų, į Mažeikius atkeliavęs automobilis – 57-as labai ribotoje pagamintų egzempliorių serijoje.
Tai „Peugeot“ padalinyje specialiai žiedinėms lenktynėms pagamintas automobilis, mažeikiškiai pasirinko vadinamąjį „endurance“ variantą, pritaikytą būtent ilgų nuotolių lenktynėms.
„1006 km lenktynės Palangoje jau du dešimtmečius yra vienas iš svarbiausių ir didžiausių automobilių sporto įvykių ir renginių Lietuvoje. Todėl, radę tinkamą automobilį, priėmėme sprendimą jį įsigyti ir pirmą kartą šių lenktynių istorijoje dalyvauti mūsų miesto vardu pavadinta komanda.
Komandoje nebus kviestinių automobilių sporto žvaigždžių, tačiau tikrai tikime, kad jausime viso Mažeikių regiono žmonių palaikymą“, – sakė klubo vadovas.

One Reply to “Klubas pristatė naują lenktynių automobilį”

  1. Nuostabu parašė:

    Tikri šaunuoliai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*