Krepšininkai nusileido lyderiams

Nacionalinėje krepšinio lygoje Mažeikių „Ereliai“ praėjusią savaitę išbandė jėgas su dviem lygoje pirmaujančiomis ekipomis. Abu kartus mažeikiškiams teko palikti aikštelę nugalėtiems, tačiau jų žaidimas sirgaliams paliko vilčių, kad pergalių bus dar ne viena.

Ketvirtadienį „Ereliai“ išvykoje žaidė su antrą vietą užimančia „Šilute“ ir iki pat ketvirtojo kėlinio niekuo nenusileido varžovams – po pirmojo mažeikiškiai buvo priekyje trimis taškais, po antrojo penkiais taškais pirmavo šilutiškiai, po trečiojo varžovų persvara siekė tik tašką. Ketvirtojo kėlinio pabaigoje „Šilutė“ sugebėjo savo persvarą išauginti iki dešimties taškų, „Ereliai“ ją kiek sumažino ir nusileido varžovams rezultatu 82:88. 21 tašką šiose rungtynėse mūsų ekipos gretose įmetė Rokas Stankevičius, po 15 – Justas Nausėdas ir Augustinas Venckus.
Šeštadienį mažeikiškiai namuose rungėsi prieš pirmoje vietoje esančią Telšių ekipą. Mūsiškiams krepšininkams sekėsi ypač gerai – visus tris kėlinius buvo priekyje – po pirmojo pirmavo keturiais, po antrojo – šešiais, po trečiojo – septyniais taškais. Tik ketvirtąjį kėlinį telšiškiai buvo lyderiai – atkarpą jiems pavyko laimėti rezultatu 23:11, o rungtynes – 97:92.
Mūsų ekipai šiose rungtynėse 29 taškus pelnė Jameelas Tayloras, 15 pridėjo J. Nausėdas.
Šią savaitę „Erelių“, kurie su 5 pergalėmis ir 12 pralaimėjimų žengia trylikti, ketvirtadienį laukia rungtynės Klaipėdoje su vietos „Neptūnu-Akvaservis“, o šeštadienį – namuose su Joniškio „Delikatesu“.

One Reply to “Krepšininkai nusileido lyderiams”