Krepšininkų ligos ir traumos netrukdė nugalėti

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Nacionalinės krepšinio lygos antrajame etape startavo „Mažeikių“ krepšininkai. Aloyzo Rudžio treniruojama komanda išvykoje rezultatu 74:67 privertė pasiduoti Kauno KTU ekipą.

Pirmajame kėlinyje mažeikiškiai išlaikė iniciatyvą, laimėjo kėlinį net dešimties taškų skirtumu 20:10, antrajame kėlinyje šią persvarą padidino dar dviem taškais. Trečiame kėlinyje varžovai sumažino skirtumą iki penkių taškų, o ketvirtajame penkiais taškais pirmavo.
Mažeikiškiai surado savyje jėgų, išsiveržė į priekį ir išplėšė pergalę iš kauniečių.
Šiose rungtynėse Mantas Šerkšnas pelnė 24, Justinas Olechnavičius – 20 taškų, mažeikiškiai pataikė net 14 tritaškių metimų iš 29 bandymų, iš 24 dvitaškių metimų įmetė tik devynis.

Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.