Krepšinio kaleidoskopas

Į pusfinalį pirmą kartą patekusiems „Laumės baldų“ krepšininkams (mėlyna apranga) „Kvistijos“ gynybos pralaužti nepavyko. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Nacionalinė krepšinio lyga

Dėl nutrauktų rungtynių Mažeikių „Mažeikių“ krepšininkai dvejas Nacionalinės krepšinio lygos atkrintamąsias rungtynes su Š. Marčiulionio krepšinio akademijos ekipa žaidė Vilniuje. Aikštės šeimininkai abu kartus buvo stipresni už mūsų krepšininkus ir laimėjo seriją rezultatu 2:0.
Pirmosiose rungtynėse vilniečiai iškovojo pergalę rezultatu 72:63 (18:19, 35:35, 55:50), rezultatyviausiai šiose rungtynėse mūsų ekipoje žaidė Marijus Norkus ir Janas Jurgo, kurie pelnė atitinkamai 17 ir 14 taškų. Antrosiose rungtynėse vilniečių pranašumas buvo taip pat devyni taškai – rezultatas 85:76 (18:17, 43:36, 57:51), o mūsų ekipai 19 taškų įmetė Dainius Vaitelis, 13 – J. Jurgo.
Abejose rungtynėse varžovai laimėjo atkarpas 10:0 ir po to jau arčiau kaip per keturis taškus mažeikiškių nebeprisileido.
„Lentos lūžis vainikavo visą sezoną – jis baigėsi blogai. Žaidėjai ir paskutinėse rungtynėse nesusikoncentravo, lemiamais momentais darė klaidas, nesugebėjo atkovoti kamuolių. Didelę reikšmę pralaimėtai serijai turėjo ir tai, kad netekome namų aikštės pranašumo, nes visą sezoną geriau žaidėme namuose“, – trumpai paskutines rungtynesapibūdino ekipos treneris Aloyzas Rudys.
„Mažeikių“ ekipa šį sezoną sužaidė 46 rungtynes: iškovojo 23 pergales ir patyrė tiek pat pralaimėjimų. Anksti sezoną baigusi komanda nutraukė treniruotes.

Rajono krepšinio A lyga

Sekmadienį buvo sužaistos atsakomosios rajono krepšinio A lygos pusfinalių mačų rungtynės.
Ir antrosiose rungtynėse „Lukoil“ krepšininkai rezultatu 91:72 nugalėjo „Varduvą“, tad pirmą kartą žais rajono krepšinio A lygos finale. Nugalėtojams 36 taškus pelnė Dovydas Taujenis, kuris pataikė dešimt tritaškių metimų, 13 taškų pridėjo Laurynas Jacevičius. Pralaimėjusiųjų gretose išsiskyrė Marius Kozys (21 taškas) ir Jordanas Milieška (19 taškų).
Kitose rungtynėse „Kvistija RV“, vedama Donato Razulio (33 taškai) ir Remigijaus Viskonto (14 taškų), rezultatu 97:80 įveikė „Translandiją“ ir penktą kartą pateko į lygos finalą (tris kartus tapo rajono čempionais). Pastarojoje ekipoje 28 taškus įmetė Evaldas Radionovas, 15 – Mantas Karbauskas.
Šį sekmadienį nuo vienuoliktos valandos „Ventos“ pagrindinės mokyklos sporto salėje prasidės finalo mačų iš dvejų rungtynių, kur nugalėtoją lems taškų skirtumas, serijos. Pirmi į aikštelę kovoje dėl bronzos išbėgs „Varduva“ ir „Translandija“, po to dėl pirmosios vietos – „Lukoil“ ir „Kvistija RV“.

Rajono krepšinio B lyga

Jau šį savaitgalį paaiškės B lygos nugalėtojai ir prizininkai. Kovoje dėl pirmosios vietos, kaip ir praėjusį sezoną, kovos „Kvistija“ su „Viekšniais“, o dvikovoje dėl trečiosios vietos susitiks „Sedulos“ ekipa su „Laumės baldais“. Mačai bus žaidžiami iš dvejų rungtynių, nugalėtojus lems taškų skirtumas.
Pusfinalyje „Kvistija“ du kartus rezultatais 82:47 ir 68:56 įveikė „Laumės baldus“, o „Viekšniai“ 63:57 ir 74:62 palaužė sediškius.
Varžybos vyks šeštadienį ir sekmadienį nuo vienuoliktos valandos Merkelio Račkausko gimnazijos sporto salėje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*