Krepšinis: vilčių teikia tik jaunųjų mažeikiškių žaidimas

Jonaviškių krepšį atakuoja „Erelių“ ekipos žaidėjas Darius Griškėnas (balta apranga), per rungtynes pelnęs 12 taškų. Deivido PETRAIČIO nuotr.

We cannot display this gallery
Po savaitgalio dvikovų paaiškėjo, kad „Ereliai“, žaidžiantys Nacionalinėje krepšinio lygoje, nepakils iš priešpaskutinės vietos, o Regionų krepšinio lygoje kovojantis „SM-Dubgiris“ laukia aštuntfinalio.

Du apmaudžius pralaimėjimus savaitgalį patyrė NKL rungtyniaujantys „Erelių“ krepšininkai. Penktadienį išvykoje po dviejų kėlinių prieš Kauno „Žalgirį-2“ jie pirmavo net dešimties taškų skirtumu, tačiau paskutinėmis akimirkomis turėjo pripažinti varžovų pranašumą ir rungtynės baigėsi rezultatu 89:87. Šeštadienį namuose žaidžiant su Jonavos „Sintek-Jonava“, po trijų kėlinių mažeikiškių persvara buvo aštuoni taškai, tačiau vėl nusileista – 96:101.
Regionų krepšinio lygos B diviziono kovas A grupėje užtikrinta pergale baigė Mažeikių „SM-Dubgiris“ – jaunieji mažeikiškiai išvykoje net 110:66 sutriuškino Šiaulių „Saulės“ krepšininkus.