Kritinė masė pradeda sezoną

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Penktadienį jau ketvirtus metus Mažeikiuose veikianti „Kritinė masė“ pradeda naują važiavimų dviračiais sezoną.
Šiemet pirmoji išvyka planuojama į Laižuvą, esančią už 17 kilometrų nuo Mažeikių.
Kaip teigė „Kritinės masės“ koordinatorius Mažeikiuose Vytautas Valantinas, važiuoti dviračiais kviečiami jauni ir vyresni mažeikiškiai – visi, kam malonu laisvalaikį praleisti gryname ore, susipažinti su rajono apylinkėmis.
Dviratininkus iki 12 metų turėtų lydėti kas nors iš suaugusiųjų, žygio dalyviams rekomenduojama turėti šalmus, pasiimti vandens, pageidaujama, kad dviračiai būtų tvarkingi.
„Praėjusiais metais važinėjome po miestą, buvome nuvažiavę apžiūrėti Ežerės miestelio. Tikimės, kad išvykos į Laižuvą nesugadins orai ir kelionė bus sėkminga. Viliamės, kad prie mūsų kompanijos prisidės ir naujų dviratininkų“, – kvietė V. Valantinas, prasitaręs, kad Laižuvoje dviratininkų laukia staigmena.
Žygis tradiciškai prasidės penktadienį 18 valandą nuo Muzikos mokyklos.

5 Atsakymai į “Kritinė masė pradeda sezoną”

 1. Vardas (privalomas) parašė:

  Jurgita, tai pagal jūsų žodžius suprantu, kad jaunimas visiškai nebegali dalyvauti tokiuose renginiuose. Prašau, tada atvykti vidną kartą sudalyvauti. Manau gaudysite orą į plaučius eilės gale. Tragedija, kaip suauges žmogus gali taip kalbeti apie jaunima. Tada nebesiskuskime, kai matome kur ritasi musu jaunimas (rūko, geria). Šlykštus komentaras, pats esu paauglys ir nuolatinis kritines masės dalyvis ir negaliu pakęsti kai žmonės taip sako, toks vaizdas, kad jūs niekada nebuvote vaiku. GĖDA !

 2. Daiva parašė:

  ačiū už pranešimą, prisijungsime ir mes ;)

 3. Vardas (privalomas) parašė:

  Na bet koks straipsnio pavadinimas sudetingas? Kritine mase?

 4. Jurgita parašė:

  Jei nebūtų vaikų, tikrai prisijungčiau. Man nepatinka vaikai.

 5. jo parašė:

  reiktu pirkt dviratį…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Sponsored Video