„Kritinės masės“ kelionė į Ežerę neprailgo

Asmeninio albumo nuotr.

„Kritinės masės“ važiavimo dviračiais entuziastai paskutinės savo išvykos metu apsilankė Ežerėje.


Pakeitė maršrutą

„Kritinės masės“ važiavimų vadovas, dviračių entuziastas Vytautas Valantinas sako, kad važinėti dviračiais miesto gatvėmis dviratininkams atsibodo: miestas nedidelis, maršrutai tie patys, be to, tokiais važinėtojais nesidžiaugia ir automobilių vairuotojai, todėl nuspręsta ieškoti kitų maršrutų.
Paskutiniam, kitokiam, važiavimui pasirinkta kelionė į Latviją – kaimynystėje, už penkiolikos kilometrų esančios Ežerės miestelio parką.


Amžius – įvairus

Dviratininkų važiavimas užtruko apie tris valandas, iš viso kelionėje sugaištos keturios valandos: išvažiavo šeštą vakaro, grįžo prieš dešimtą. Ilgiau užtruko nuvažiuoti, kadangi pasirinko ne tiesioginį kelią, o aplinkinius žvyrkelius, grįžo jau asfaltuotu keliu.
Šį kartą į važiavimą susirinko apie trisdešimt dviratininkų, kurių jauniausiam septyneri, vyriausiam – šešiasdešimt metų. Iš viso nuvažiuoti 33 kilometrai.
„Šis važiavimas buvo pats smagiausias, nes buvome prisigalvoję visokių linksmybių. Grįžo visi patenkinti, net mūsų jauniausias dalyvis įveikė visą distanciją“, – įspūdžiais dalijosi A. Valantinas.

Asmeninio albumo nuotr.

6 Atsakymai į “„Kritinės masės“ kelionė į Ežerę neprailgo”

 1. Dalia parašė:

  mane liudina butent tai, kad komentuoja tik visokie niurzgekliai – ir tas negerai, ir to per mazai, o parodo jie butent tik savo neisprusima. Bet kokia panasi akcija sveikintina, ir butent nuo paciu miesto gyventoju ir priklauso, ar bus ta “Kritine mase” musu Mazeikiu mieste. Maziau niurzgekit, greiciau prisijunkit ir kitus paraginkit-prasivaziuosit dviratukais, pakilsit biski virs virtualios erdves, nuo savo kompiuteriu(itariu, kad cia ir yra visa irzlumo priezastis), ir nuotaika pageres ir link “Kritines mases”artesim :-)

 2. Tiesiog pamąstymas parašė:

  Man irgi čia ta „Kritine mase“ nė kiek nekvepia:-D. Eilinis entuziastų žygis dviračiais kaimo keliukais iki Ežerės ir tiek.
  Kritinėje masėje paprastai dalyvauja masė žmonių, o ne trisdešimt. „miestas nedidelis, maršrutai tie patys, be to, tokiais važinėtojais nesidžiaugia ir automobilių vairuotojai, todėl nuspręsta ieškoti kitų maršrutų“. Taigi „Kritinės masės“ tokia ir esmė, atkreipti ir vairuotojų, ir valdžios, ir visuomenės dėmesį į dviratininkus, todėl tai ir KRITINĖ MASĖ. Aišku, gerai, sveikintina, kad žmonės sportuoja, aktyviai leidžia laisvalaikį, bet kam tos skambios frazės?:)

 3. lolas parašė:

  :))))))) Nu jo, jei 30 žmonių “kritinė masė”, tada ir “Santarve” laikraščiu galima vadinti ;)

 4. to as parašė:

  laikraštį skaityti, žmogau, reikia. Ir dar – kritinės masės važiavimai vyksta kiekvieno mėnesio paskutinį penktadienį 18 valandą nuo Mažeikių muziejaus. Prisidėk.

 5. as. parašė:

  Tikrai smagu, tik manau mazai informacijos buvo, pirma karta isgirdau apie tai, buciau prisijunges kartu.

 6. Vytautas parašė:

  Labai smagu

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*