Kultūristo siekis – išbandyti savo ribas ir galimybes

Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Noras įrodyti sau, kad gali pakeisti savo kūną, kad gali užlipti ant scenos, kad gali valios pastangomis pasiekti viską, – tokius motyvus įvardijo balandžio mėnesį keturis savaitgalius kultūrizmo varžybose rungtyniavęs ir tris taures iškovojęs mažeikiškis Martynas Peleckis.

26-erių metų mažeikiškis balandžio mėnesio pradžioje pirmą kartą dalyvavo prestižinėse kultūrizmo varžybose ir pasirodė puikiai: debiutinėse „Vilniaus taurės“ varžybose aukštesnių kaip 179 cm ūgio vyrų figūros rungtyje iškovota antra vieta, po savaitės Šiauliuose vykusiame Lietuvos čempionate – taip pat antra vieta, dar vienas pasiekimas – tarptautiniame kultūrizmo ir fitneso „Valio taurės“ turnyre Jonavoje mažeikiškis tapo aukštesniųjų vyrų figūros rungties nugalėtoju.
„Rungtyniavau ir turnyre, paskutinį balandžio savaitgalį vykusį Rygoje, likau septintas, tačiau jau pats pajutau – pervargau. Buvo galimybė gegužę varžytis „Saulės taurės“ turnyre Šiauliuose, pasakiau sau – stop, viskas, pirmam kartui pakaks“, – apie pasirodymus kalbėjo sportininkas.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

 

4 Atsakymai į “Kultūristo siekis – išbandyti savo ribas ir galimybes”

 1. geras bėgikas parašė:

  Vargšas, kažin ar 100 metrų nubėgtų neuždusęs.

 2. komentatorius parašė:

  Na ne, tikrai ne žmona, aišku, kad trenerė.

 3. Zemaic parašė:

  Debile cia zmona

 4. kazi parašė:

  ar cia mama ar trenere

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*