Laimėti prieš salės futbolo čempionus nepavyko

Pirmąjį pralaimėjimą Lietuvos salės futbolo A lygos čempionate sekmadienį patyrė Mažeikių „VIP“ salės futbolininkai: Jonavoje mažeikiškiai rezultatu 2:5 nusileido šalies čempionui Kauno „FK Vyčiui“.

Pirmieji šiose rungtynėse į priekį išsiveržė kauniečiai, tačiau po kelių akimirkų rezultatą taikliu smūgiu išlygino Edgaras Baranauskas. Po klaidų gynyboje pirmajame kėlinyje „FK Vyčio“ žaidėjai dar du kartus nuginklavo mažeikiškių vartininką ir tik kėlinio paskutinę minutę mūsų ekipos kapitonas Edvinas Blažys taikliu smūgiu sumažino skirtumą iki minimumo.
Antrajame kėlinyje vyko lygi kova, tik rungtynių pabaigoje kauniečiai pelnė ketvirtąjį įvartį, o kai mažeikiškiai pakeitė vartininką aikštės žaidėju, paskutinę rungtynių minutę – ir penktąjį.