Lyderių įveikti nepavyko

Po praėjusio šeštadienio rungtynių Kelmėje paaiškėjo, kad Mažeikių „Mažeikių“ futbolo komanda šiemet savo zonoje nepakils aukščiau antrosios vietos. BAUDINYS UŽKIRTO KELIĄ LYGIOSIOMS
Savaitgalį Mažeikių reprezentacinė futbolo ekipa žaidė eilines Lietuvos antros lygos Šiaurės zonos pirmenybių rungtynes Kelmėje, kur mūsiškių varžovai buvo vietos „Kražantės“ futbolininkai. Tai buvo lyderių dvikova: kelmiškiai užtikrintai pirmavo zonoje, mažeikiškiai žengė antroje vietoje.
Pirmąjį kėlinį vyko atkakli kova, pavojingų progų netrūko nei prie vienų, nei prie kitų vartų. Tačiau žaidėjams nepavyko jų išnaudoti, ir po pirmojo kėlinio ekipos išsiskyrė taikiai – 0:0.
Jau pirmąją antrojo kėlinio minutę į priekį išsiveržė aikštės šeimininkai: mūsų vartininkas Gintas Baltinas neatsargiai paliko vartus, ir „Kražantės“ žaidėjas Saulius Lesnickas permetė į juos kamuolį. Po keliolikos minučių, suklydus mūsų ekipos gynėjams, kelmiškiai padvigubino rezultatą, tačiau po kelių akimirkų Antanas Bulošas skirtumą sumažino.
Mažeikiškiai ėmė spausti varžovus, kūrė vieną pavojingą situaciją po kitos, tačiau patys buvo nubausti: rungtynių pabaigoje teisėjas skyrė abejotiną vienuolikos metrų baudinį, ir „Kražantė“ šventė pergalę rezultatu 3:1.

LAUKIA RUNGTYNIŲ CIKLAS NAMUOSE
„Rungtynių pabaigoje dar planavome parsivežti bent tašką, tačiau lygioje vietoje sugalvotas vienuolikos metrų baudinys nubraukė visas viltis. Gaila, tačiau komandai negalėjo padėti traumą besigydantis Antanas Tautvydas. Šis pralaimėjimas galutinai palaidojo mūsų viltis sustabdyti Kelmės ekipą ir pakovoti dėl pirmosios vietos Šiaurės zonoje“, – apgailestavo komandos vadovas Aldaras Pupliauskas.
Likus penkiems turams iki pirmenybių pabaigos, „Kražantės“ futbolininkai tapo mūsų ekipai beveik nepasiekiami: jie atsiplėšė nuo mažeikiškių devyniais taškais.
„Nors ir liko kovoti tik dėl antrosios vietos zonoje, kviečiu žiūrovus ateiti ir palaikyti mūsų ekipą, juolab kad trejas rungtynes iš eilės žaisime savo stadione“, – kvietė mažeikiškius ekipos vadovas.
Šeštadienį 13 valandą centriniame Mažeikių stadione mūsiškiai žais su N. Akmenės „SCŠiaulių3“ futbolininkais. Spalio aštuntąją 14 valandą jų varžovė bus Panevėžio „Ekrano2“ komanda, kuri yra artimiausia mažeikiškių konkurentė kovoje dėl antrosios vietos. Rungtynių namuose ciklą „Mažeikiai“ baigs spalio 21ąją rungtynėmis su Kuršėnų „Ventos“ futbolininkais.