Mažeikiškės futbolininkės debiutavo Plungėje

„Mažeikiškių“ ekipa su treneriu po turnyro. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Surengusios vos vieną treniruotę mažeikiškės susibūrė į futbolo komandą ir dalyvavo tradiciniame moterų futbolo turnyre Plungėje.

Ketvirtus metus iš eilės Plungėje vyksta mėgėjų moterų futbolo turnyras „Už meilę moterims ir futbolui – Mero taurė 2020“. Šiemet jis subūrė 12 komandų. Tarp šiauliečių, marijampoliečių, gargždiškių, plungiškių, Kupiškio ir Joniškio atstovių varžėsi ir mūsų miesto moterų futbolo komanda, pasivadinusi „Mažeikiškėmis“.
„Šiame turnyre varžėmės jau antrą kartą – pernai jame debiutavo „Naftos“ ekipa. Šiais metais norą rungtyniauti pareiškė kelios praėjusio turnyro dalyvės, paagitavome aktyvias mažeikiškes iš įvairių sporto klubų, susirinkome į vienintelę treniruotę ir išvykome. Išskirti neturiu ko, visas ekipos dešimtukas – šaunios, aktyvios, visos degė noru pajudėti, rungtyniauti“, – pasakojo ekipos vadovas Ramūnas Daubaris.
Plungės mero taurė iškeliavo į Šiaulius, antros liko Kupiškio atstovės, trečios – „FK Jakai“ iš Klaipėdos.
Pogrupyje „Mažeikiškės“ pralaimėjimų nepatyrė, surinko 5 taškus, tačiau dėl blogesnio įvarčių skirtumo liko trečioje vietoje. Kovoje dėl aštuntos vietos mūsų komanda nusileido jaunesnėms varžovėms.
Visas straipsnis – laikraštyje.

2 Atsakymai į “Mažeikiškės futbolininkės debiutavo Plungėje”

  1. vidas parašė:

    Iš Nagienės video “ Daug kalbų apie mane. O kaip yra iš tiesų? “:

    „Dėl išleistų pinigų karantino metu…. Plungėje išleido daugiau…“ .Tai gal Plungėje visi bendrai dalinosi pasisavintas lėšas, todėl ir išleido daugiau, arba visi Plungės valdininkai savo vaikus iš užsienio parsivežė už biudžeto pinigus , o Mažeikiuose tik jūs taip pasielgėte. Abejoju, ar kam nors, kuris nebuvo reikalingas grobstant lėšas ( teisingiau- nesant teisinio pagrindo savo poreikiams tenkinti panaudojote Mažeikių biudžeto lėšas), davėte nors sudilusį skatiką.Net už dukros parsivežimą grąžinote ne visą pinigų sumą, kurią išleido savivaldybė jūsų dukros parsivežimui. Bus tęsinys

  2. vidas parašė:

    Iš Nagienės video “ Daug kalbų apie mane. O kaip yra iš tiesų? “:

    Dėl rangos sutarties sporto pramogų centro statybai …. „būtų tekę išleisti didesnę pinigų sumą, negu numatyta sutartyje“. Tai kodėl nenutraukiate sutarties su rangovais, kurie remontuoja mokyklą, kuriai vadovauja Jūsų sesuo? Ją vykdote ir kelintą kartą vis skiriate daugiau pinigų, t. y. išleidžiate didesnę pinigų sumą negu buvo numatyta pirmoje sutartyje. Kodėl to netaikote rangovams, kurie norėjo statyti sporto pramogų centrą . Jie nori tik tiek, kiek buvo sutarta ir nori to, kas buvo numatyta, jei kita šalis nutrauks sutartį ar jos nevykdys . Jei teisėsaugos institucijos nustatys , kad nebuvo nusikalstamo susitarimo tarp užsakovo ir rangovo, kuris ruošėsi statyti sporto pramogų centrą , o sutartis buvo nutraukta dėl užsakovo kaltės, tai teks savivaldybei atlyginti verslininkų patirtus nuostolius, jei gyvename teisinėje valstybėje (kol jus ne seime, dar manau , kad gyvename daugmaž teisinėje valstybėje .Jei jūs išrinks į Seimą, manysiu , kad dievas nusisuko nuo Lietuvos ir paliko ją jums p……….i…..). Gal naujoji valdžia nori, kad sporto pramogų centrą statytų rangovai, kurie remontuoja L.Nagienės sesers vadovaujamą mokyklą? Jei informacija teisinga, tai firma, kuri statė Sodrą, pastatė tuo pačiu metu ir jūsų namą. Bus tęsinys

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Sponsored Video