Mažeikiškiai dalyvavo virtualiame maratone

Mažeikiškiai bėgikų klubo „5 kalnai“ nariai, dalyvavę virtualiame maratone, stabtelėjo nuotraukai – trumpam, su kaukėmis ir saugiu atstumu. Nuotr. iš klubo „5 kalnai“ archyvo

Jei ne karantinas dėl COVID-19 infekcijos, tokiu laiku jau būtų prasidėję įvairūs sporto renginiai: varžybos, maratonai, kurie pritraukdavo gausius dalyvių būrius.
Šiuo metu renginiai bei masiniai žmonių susibūrimai draudžiami, tačiau bėgikų bendruomenė rado išeitį, kaip įdomiai ir naudingai paminėti 42-ąją karantino dieną. Jie surengė virtualų maratoną „KEMDU-195 prieš COVID-19“.
Šiame maratone dalyvavo ir būrelis mažeikiškių.

Norėjo suteikti šviesių prisiminimų

Bėgikų bendruomenei skaičius 42,195 turi ypatingą reikšmę. Tiek kilometrų sudaro maratono distanciją. Todėl bėgikų bendruomenė 42-ąją visuotinio karantino dieną nutarė paminėti bėgdama.
Virtualų maratoną suorganizavo keturi skirtinguose Lietuvos miestuose gyvenantys maratonų mylėtojai: Egidijus Janiška, Gintaras Pupininkas, Arūnas Kontrimas, Valdas Šmaižys.
Organizatoriai tikino, kad renginio tikslai paprasti – pažymėti, įamžinti Covid-19 pandemijos laikotarpį ir bėgimo entuziastams padėti sukurti bent kokį „šviesesnį“ prisiminimą iš pasauliui bei Lietuvai liūdno laikotarpio.

Dalyvavo dešimt mažeikiškių

Norintieji dalyvauti virtualiame maratone „KEMDU-195 prieš COVID-19“ registravosi internetu.
Jie galėjo pasirinkti, kokį atstumą bėgti. O buvo galima pasirinkti iš kelių galimybių – 5, 10, 21 arba 42 kilometrus. Iš viso virtualiai susibūrė 900 dalyvių iš visos Lietuvos.
Maratone įvairių ilgumų distancijas bėgo 10 Mažeikių miesto bei rajono gyventojų – 4 vyrai ir 6 moterys.
Visas straipsnis – antradienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*