Mažeikiai, Sportas | 2018-03-12 09:45 | Autorius:
Versija spausdinimui

Mažeikiškiai salės futbolininkai sostinėje sužaidė lygiosiomis(1)

Neįprastu rezultatu, kai per rungtynes įmušami tik du įvarčiai, pasibaigė Lietuvos salės futbolo aukščiausios lygos čempionato rungtynės Vilniuje, kur šeštadienį vietos „FC Turbotransfers“ susitiko su Mažeikių „VIP“ salės futbolininkais. Rungtynės pasibaigė lygiosiomis rezultatu 1:1.

Iškovojo tašką

Mažeikiškiai į priekį išsiveržė jau šeštąją rungtynių minutę – po Renaldo Girgždžio taiklaus smūgio. Vilniečiai mažeikiškius pavijo ir rezultatą išlygino šeštąją antrojo kėlinio minutę.
„Jau pirmajame kėlinyje turėjome ne vieną progą padidinti rezultatą, vien Deividas Gineitis du kartus buvo vienas prieš vieną su varžovų vartininku, tačiau įvarčio pelnyti nepavyko. Antrajame kėlinyje po pelnyto įvarčio situaciją labiau kontroliavo vilniečiai, tačiau ir mūsų ekipos pavojingų kontratakų netrūko, žodžiu, vyko labai kovingos rungtynės.
Nors jos mums nieko nelėmė, tačiau šiomis lygiosiomis užkirtome kelią varžovams kovoti dėl bronzos apdovanojimų“, – apie rungtynes kalbėjo komandos vadovas Aldaras Pupliauskas.

Užima devintą vietą

Tai buvo ketvirtos „VIP“ lygiosios šiose pirmenybėse.
Komanda patyrė tris pergales ir devynis pralaimėjimus ir su trylika taškų žengia devintoje turnyrinės lentelės vietoje.
Šeštadienį mažeikiškiai žais paskutines čempionato rungtynes namuose, kur jie susikaus su turnyrinės lentelės kaimynais Kauno „Inkaro“ futbolininkais. Pasak ekipos vadovo, žaidėjai nusiteikę šį sezoną namuose, savo sirgalių akivaizdoje, užbaigti kovingai.