Mažeikiškiams salės futbolininkams pirmasis ratas nesėkmingas

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Ketvirtadienį ir sekmadienį dviem pralaimėjimais Lietuvos salės futbolo A lygos pirmąjį ratą baigė Mažeikių „VIP“ ekipa.

Ketvirtadienį mažeikiškiai žaidė Naujojoje Akmenėje, kur susitiko su vietos „Akmenės“ salės futbolininkais.
Pirmasis kėlinys šiose rungtynėse baigėsi lygiosiomis rezultatu 1:1, išlyginamąjį įvartį mūsų ekipai pelnė Deividas Gineitis.
Antrojo kėlinio pradžioje mažeikiškiai po taiklaus Tado Markevičiaus smūgio pirmavo rezultatu 2:1, tačiau pergalingo rezultato išlaikyti nepavyko: po penkių minučių varžovai rezultatą išlygino, o paskutinėmis kėlinio minutėmis akmeniškiai pelnė dar du įvarčius. „Akmenės“ futbolininkai šventė pergalę rezultatu 4:2.
Sekmadienį žaistos paskutinės pirmojo rato rungtynės Šiauliuose su vietos ekipa „FA Šiauliai“ – šios ekipos futbolininkai šventė pergalę rezultatu 5:3.