Mažeikiškiams teko pripažinti varžovų pranašumą

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Savaitgalis Mažeikių salės futbolo komandoms buvo nesėkmingas: „Triumfo“ merginos išvykoje pralaimėjo vilnietėms, „VIP“ futbolininkams nepavyko įveikti Kauno „Vyčio“ komandos.

Liko už ketvertuko

Pirmąsias Lietuvos moterų A lygos salės futbolo čempionato atkrentamųjų varžybų rungtynes su Vilniaus „Žalgirio“ B komanda Mažeikių „Triumfo“ futbolininkės žaidė namuose ir pralaimėjo net penkių įvarčių skirtumu. Savaitgalį mažeikiškės vyko į sostinę, kur dar kartą susikovė su šia ekipa.
Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 2:5 vilniečių naudai, antrajame kėlinyje mažeikiškėms nepavyko sulaikyti varžovių, tad rungtynės baigėsi dideliu skirtumu 3:10.
Visus tris įvarčius mūsų komandai pelnė puolėja Rimantė Jonušaitė.
„Triumfas“ nepateko į pirmąjį stipriausiųjų komandų ketvertą, čempionato debiutantės kovos dėl penktų–aštuntų vietų.

Brazilai „sušaudė“ mažeikiškius

Sekmadienį vyko Lietuvos salės futbolo A lygos 14-ojo turo susitikimai, „VIP“ futbolininkai vyko į  Kauną, kur susitiko su antroje vietoje žengiančiu vietos „Vyčiu“.
Jau pirmajame kėlinyje vieną po kito į mažeikiškių vartus varžovai pasiuntė penkis įvarčius. Tik paskutinę kėlinio minutę nuo žaidėjo kojos rikošetu atšokęs kamuolys rado kelią ir į kauniečių vartus.
Antrajame kėlinyje Marius Šluta pelnė dar vieną įvartį, Kauno komandos žaidėjai į tai atsakė trimis taikliais smūgiais. Tik paskutinę rungtynių minutę Deividas Gineitis pelnė dar vieną įvartį ir mažeikiškiai pralaimėjo rezultatu 3:8.
Visus aštuonis įvarčius pelnė legionieriai iš Brazilijos, žaidžiantys „Vyčio“ gretose.
„VIP“, kuri tarp dešimties ekipų užima priešpaskutinę vietą, eilines rungtynes žais kovo 11-ąją –Vilniuje susitiks „FC Turbotransfers“ futbolininkais.